Samsung Galaxy A73 vs A54

Bütçe
12500
Bitmiş olamaz hocam ön siparişe açılalı 1-2 gün oldu zaten bir süre daha devam eder.

Samsung'un sitesinde dün gözüküyordu ama bugün göremedim sanırım o ön siparişi özeldi. Ön sipariş galiba bugün sonlanmış. Kulaklık kampanyası devam etseydi büyük ihtimal A54 alırdım çünkü iyi bir kulaklığada ihtiyacım var açıkçası.

Devam ediyor hocam attığım eke bakın.

Bende gözükmüyor hata oldu o zaman. Sizce kulaklık farklıyla A54 A73'ten daha iyi bir tercih olur mu?

Olmaz. A54 o SoC (işlemci) ile asla rekabetçi değil, kamera olarak da A73 ile benzerler. A54'un tek artisi A73 en son Android 16 alirken, A54'un Android 17 almasi.

Olmaz. A54 o SoC (işlemci) ile asla rekabetçi değil, kamera olarak da A73 ile benzerler. A54'un tek artisi A73 en son Android 16 alirken, A54'un Android 17 almasi.

Tamamdır hocam tavsiyeleriniz üzerine işlemci farkından dolayı A73 alacağım o zaman. Teşekkürler siz ve diğer yardımcı olan arkadaşlar için.

SoC kendisini sadece oyunda belli eden bir kriter değil. 778G bulunduran bir telefonu, kullanım amacı fark etmeksizin satın almayı doğru bulmuyorum 12.500 TL fiyat etiketine göre değerlendirecek olursak.

Duymakla olmuyor. A54 alınmaz. CPU performansı kötü olmayabilir fakat GPU olarak,
Rakiplerine göre iyi değil. A73 A54'ten daha iyidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…