Samsung Galaxy A73 vs S23 FE

Bütçe
20.bin tl

ibrahim.esen8

Yoctopat
Daha fazla  
Selam herkese, telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. 2 model arasında kaldım. Birisi Samsung Galaxy A73 diğeri Samsung S23 FE. Kriterlerim kırmızı çizgim ısınmaması. Tamam bütün telefonlar ısınıyor ama en az ısınan modeli arıyorum. Fiyat olarak 2 modelde aynı fiyat bandında. Şu an kamerayla hiç işim olmaz sadece oyun odaklı alıyorum. Sizce hangisini almalıyım?

Selam herkese, telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. 2 model arasında kaldım. Birisi Samsung Galaxy A73 diğeri Samsung S23 FE. Kriterlerim kırmızı çizgim ısınmaması. Tamam bütün telefonlar ısınıyor ama en az ısınan modeli arıyorum. Fiyat olarak 2 modelde aynı fiyat bandında. Şu an kamerayla hiç işim olmaz sadece oyun odaklı alıyorum. Sizce hangisini almalıyım?

Kesinlikle S23FE al çünkü Samsung'un A51 kullanıcısı olarak söylüyorum orta segmente hiç değer verilmiyor amiral gemisi ön planda her zaman S23FE al benden sana tavsiye.

S23fe
A serisi almayın aldırmayın.

Oyun odaklı X6 Pro alın ikisi yerine. Yine de sorunuzun cevabı S23FE.

Bulundugum yerde biraz sebeke sorunu var suan xiaomi 11 pro kullaniyorum sebekesi zayif cekiyor birazda o yuzden degistirmeyi dusunuyorum cevabiniz icin tskler

Bulundugum yerde biraz sebeke sorunu var şu an Xiaomi 11 Pro kullanıyorum sebekesi zayif cekiyor biraz da o yuzden degistirmeyi dusunuyorum cevabiniz icin tskler.

Bu arada kullandığım cihaz yurt dışı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı