Samsung Galaxy S23 FE vs S22

Onur58

Kilopat
Daha fazla  
iPhone almayı düşünüyordum. iPhone 12 almaya kalksam 3 taksitle tam 30 bin TL'yi buluyor. S23 de aynı şekil o fiyatı buluyor ben de bari Android alacaksam daha uyguna alayım dedim. Bu iki telefon arasında kaldım. Herkes farklı bir şey söylüyor. Net olarak bu fiyat bandında hangisi alınır ve neden?
Uygulamalar içinde kasmasın, sosyal medya uygulamarında hızlı olsun ve film izlerken sıkıntı çıkarmasın. Oyun neredeyse hiç oynamayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone almayı düşünüyordum. iPhone 12 almaya kalksam 3 taksitle tam 30 bin TL'yi buluyor. S23 de aynı şekil o fiyatı buluyor ben de bari Android alacaksam daha uyguna alayım dedim. Bu iki telefon arasında kaldım. Herkes farklı bir şey söylüyor. Net olarak bu fiyat bandında hangisi alınır ve neden?
Uygulamalar içinde kasmasın, sosyal medya uygulamarında hızlı olsun ve film izlerken sıkıntı çıkarmasın. Oyun neredeyse hiç oynamayacağım.

S23 FE S22 FE gibi bir model zaten. Adı 23 kendisi 22 yani. Ondan dolayı düz S23 alın paranızı zorlayarak.

S23 mü S23 FE mi yoksa S22 mi düşünüyorsunuz anlamadım.
Alacaksanız S23 önerimdir. Gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.
Ben hala S21 kullanıyorum. Cihaz her geçen gün güzelleşiyor asla sorun çıkarmadı bana.

Benim de önerim S23'tür.

S23 almaya durumunuz yetiyorsa S23 tercih edin, hem premium hissiyat hem de 8 Gen 2 çok keyifli.

30K’ya çıkabiliyorsanız S23 alıp geçin.

Uygulamalar içinde kasmasın, sosyal medya uygulamarında hızlı olsun ve film izlerken sıkıntı çıkarmasın.
Iki cihazda da böyle problemler yaşamazsınız. Anladığım kadarıyla pil sıkıntı değil. Film için S22'nin ekranının küçük olması dışında bir eksisi yok. S23 FE'nin ekranı daha büyük fakat maks. ulaşabildigi parlaklık daha düşük ve çerceveleri kalın. Bunları goz önünde bulundurun, daha premium bir hissiyatı S22'de alırsınız ayrıca.

Geri
Yukarı