Samsung Galaxy A8 2016 Titreşim Çalışmıyor

Fix3d

Kilopat
*#0*# dan da denedim titreşim çalışmıyor. Önceden de aynı sorunu yaşamıştım ve telefonu servise götürdüm. Hatta serviste olay çıkarıp servisin müdüryle tanışmıştım. Telefonu beraber sıfırlamıştık ve sorun çözülmüştü. Bu sefer telefonu sıfırlayacak şansım yok. Uygulamaları kaldırıpta denedim hala aynı. Önerisi olan var mı? Uygulama listem: RD Client, VLC, Discord, Shazam, TT Online İşlem, Milyon Bilet, Akbank Direkt, Steam, Samsung Music (Telefonla beraber gelmedi), Twitch, Snaptube, Snapchat, Spotify, İnstagram, WhatsApp.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım arızası olabilir. Titreşimin yazılım sıfırlama ile ilgisi yok gibi.
Geçen sefer sorun sıfırlamayla çözüldü. Bu seferde yazılımsal olduğunu baz alırsak ne yapabiliriz? Herhangi bir 3. parti yazılım var mı titeşimle ilgili uygulamaları tanıyıp devre dışı bırakacak veya yazılımsal olup olmadığını tespit edecek?
Kendi işini kendin yap misali aklıma gelen bi yolu denedim ve işe yaradı. 3 parmak boot menüsünden telefonu sıfırlamak yerine önbelleği sıfırladım(wipe cache). Ne alaka anlamadım ama işe yaradı. Konuyu çözüldü diye değişirseniz sevinirim, başkalarıda yararlansın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı