Samsung Galaxy Ace II (I8160) İçin Farklı İşletim Sistemleri

keremanil

Hectopat
Telefonu aldığım günden bu güne hep CM, AOPK vb. android tabanlı üzerinde belli birtakım değişiklikler yapılmış, versiyonları değiştirilmiş ve telefonla uyumlu işletim sistemlerini kurdum. Hatta telefonu bu yüzden de defalarca bozmuşluğum var.
Bundan seneler öncesinde kendi adıma yaptığım bir devrimdir Linux tabanlı bir işletim sistemini senelerce kişisel masaüstü bilgisayarımda kullanmam(tek işletim sistemi olarak).
Bundan sebep de telefonumda da böyle bir şey yapmaya niyetim var. Araştırmalarım sonucunda sanırım sınırlı sayıda telefon için Ubuntu bu işletim sistemini yüklemeyi mümkün kılıyor, yanlış hatırlamıyorsa S3'te bu mümkündü. Aynı şekilde ben de sahip olduğum Samsung Galaxy Ace II'me Ubuntu mobil işletim sistemini kurabilir miyim? Çok araştırdım ama maalesef herhangi bir forumda veyahut sitede bulamadım. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı