Samsung Galaxy Buds 2 alınır mı?

lonitabunny

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben kulaklık istiyorum AirPods'larin fiyati uçmuş. Arkadaşımda Samsung Buds 2 gördüm çok kaliteliydi. Ancak ben Apple kullanıcısıyım. O kulaklık MacBook ile uyumlu olur mu? Ya da Apple Watch? Uyarsa almak istiyorum.

Uyumlu olup olmadığını bilmiyorum ama gayet güzel bir kulaklık gürültü önlemesini çok beğenmiştim normalde yaşadığım yerdeki otobüsler çok fazla sesli ama kulaklık çok güzel önlüyordu o sesi maalesef kaybettim kulaklıklarımı.

Merhaba arkadaşlar. Ben kulaklık istiyorum AirPods'larin fiyati uçmuş. Arkadaşımda Samsung Buds 2 gördüm çok kaliteliydi. Ancak ben Apple kullanıcısıyım. O kulaklık MacBook ile uyumlu olur mu? Ya da Apple Watch? Uyarsa almak istiyorum.

Buds 2 Pro'nuzu Bluetooth aracılığıyla iPhone ile eşleştirebilirsiniz. Ancak, Galaxy Buds 2 Pro'yu kontrol etmenizi sağlayan 'Galaxy wearable' uygulaması IOS'ta desteklenmemektedir. Samsung'un kendi sitesindeki yazı.

Buds 2 Pro'nuzu Bluetooth aracılığıyla iPhone ile eşleştirebilirsiniz. Ancak, Galaxy Buds 2 Pro'yu kontrol etmenizi sağlayan 'Galaxy wearable' uygulaması IOS'ta desteklenmemektedir. Samsung'un kendi sitesindeki yazı.

Anladım ben olsam almazdım çünkü wearable uygulamasından kulaklıkla ilgili ayarları takip edip kulaklığım nerede özelliğini kullanıyordum yani gerekli bir uygulama.

Kontrol etme derken ne bakımdan? Önemli bir şey mi? Ayrıca iPhone ile uyar ancak benim için önemli olan MacBook ile uyumlu olması🥲

Kontrol etme derken ne bakımdan? Önemli bir şey mi? Ayrıca iPhone ile uyar ancak benim için önemli olan MacBook ile uyumlu olması🥲

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada MacBook bağlıyorlar.

Apple'ın en büyük dezavantajlarından birisi fiyatlandırması. En basitinden bir kulaklık uyumu için ekstradan yaklaşık 1000TL daha ödememiz.
Galaxy Buds 2 bağlantı sağlar ama wearable programını Apple desteklemiyor.
Samsung'ta çeşitli programlarla AirPods'un programa bağlarsın ama Apple'ın APK sistemi olmaması sıkıntıya sokuyor.
Konuya dönecek olursak dediğim gibi Wearable'sız kullanım yapmak istersen MacBook+iPhone kullanımı mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı