Samsung Galaxy Buds 2 Pro almaya değer mi?

FelipeMelo

Centipat
Merhaba AKG Y400 kulaklık kullanıyordum, bir yerinden kırıldığı için yeni bir kulaklık alacağım. Bu sefer kulak içi alacağım. Buds 2 Pro Hepsiburada'da geçen hafta 3300'dü, sonra 4000 oldu, şimdi de 3600'e düşmüş. Şubatta ödemeye başla ve 3 taksit kampanyası var. Alınca bozulana kadar kullanacağım. Hi-Fi özelliği A52 telefonumda ve Tab s9FE+ tabletimde sorunsuz çalışır sanırım değil mi? Ayrıca bu kadar paraya bu kadar özellik vadediyor mu? Yoksa direkt Buds FE modelini alıp geçmeli miyim? Bütçe konusunda 2 ay sonra 3 taksitle öde kampanyası olmasa almazdım, öğrenciyim. Hangi modeli almalıyım? Buds FE AKG Y400'e kıyasla ses kalitesi aynı mıdır daha mı iyidir daha mı kötüdür? Ya da Pro 2'yi alıp işin içinden çıkmalı mıyım?

Merhaba AKG Y400 kulaklık kullanıyordum, bir yerinden kırıldığı için yeni bir kulaklık alacağım. Bu sefer kulak içi alacağım. Buds 2 Pro Hepsiburada'da geçen hafta 3300'dü, sonra 4000 oldu, şimdi de 3600'e düşmüş. Şubatta ödemeye başla ve 3 taksit kampanyası var. Alınca bozulana kadar kullanacağım. Hi-Fi özelliği A52 telefonumda ve Tab s9FE+ tabletimde sorunsuz çalışır sanırım değil mi? Ayrıca bu kadar paraya bu kadar özellik vadediyor mu? Yoksa direkt Buds FE modelini alıp geçmeli miyim? Bütçe konusunda 2 ay sonra 3 taksitle öde kampanyası olmasa almazdım, öğrenciyim. Hangi modeli almalıyım? Buds FE AKG Y400'e kıyasla ses kalitesi aynı mıdır daha mı iyidir daha mı kötüdür? Ya da Pro 2'yi alıp işin içinden çıkmalı mıyım?
Freebuds 5i al. Inanilmaz bir kalitesi var butcesine göre.

Onun yerine bunu öneririm daha iyi bir kulaklık.

Aktif olarak 3 senedir Galaxy Buds Pro kullanıcısıyım. Herhalde alıpta keşke bunun yerine şunu alsaydım demediğim nadir ürünlerdendir.
Pil süresi hiçbir zaman üzmüyor. Ses kalitesi ve 360 Audio diyorum, başka da bir şey demiyorum.

Huawei LDAC kodeğe sahip genis ekosisteme hitap ediyor baştan ve bitrare Samsung Kodeğe göre çok daha iyi.
Huawei Alt ve üst frekanslarsa daha başarılı 16hz-40Khz gibi geniş değere sahip bunu duymazsında sürücü zenginliğini gösterir Samsung 20hz-20Khz gibi standart değere sahip.
Huawei çift sürücüye sahip daha geniş bir sahne genişliği sunuyor.
Dinamik Sürücü boyutu daha büyük yine daha güçlü basslara sahip.
Samsung da 360 audio ve dolby gibi seyler var ama bunlar sesi 16bit 44khz önekliyor yani bu kadar para verdiğim kulaklıkda mp3 kalitesinde niye müzik dinlesin ki insan aynı sesi alacağın 1000 liralık ürünler de var maksat mp3 dinlemekse.
Versus da ki veriler tam olarak doğru bile olmayabiliyor eksik bilgi yada olmayan verileri yazabiliyorlar. Bir test veya karşılaştırma yapmak için en yanlış yerlerden biri.

Sadece özellikleri görmesi için attım. Buds Pro ile Huawei kulaklık karşılaştıranda sensin. Asıl sen güldürme hocam.

Son düzenleme:
Şöyle söyleyeyim. Galaxy Buds pro ilk çıktığı zamanlarda almıştım ve hala kullanıyorum. Oldukça da memnunum. Rahat bir kulaklık diğer markalar gibi kulaklarımı rahatsız etmedi hiç bir zaman. Ben almanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı