Samsung Galaxy Buds 2 ses ayarları

cgurses

Kilopat
Daha fazla  
Selam Samsung Galaxy Buds 2 alarak an itibari ile bende aranıza katılmış bulunmaktayım. Yalnız kafama takılan birkaç husus konusunda siz değerli kullanıcıların yardımına ihtiyacım var.

1. Galaxy wearable uygulamasında ortam sesine geçip, ortam sesi seviyesini yüksek olarak ayarladığımda kulaklıklarda bir hışırtı oluyor, aynı durum ortam sesi seçeneğindeki kadar olmasa da aktif gürültü önleme seçeneğinde de oluyor. Bu normal mi?
2. aktif gürültü önleme ile kapalı arasında çok ama çok az bir fark var. Misal iki seçenek arasında başka bir cihazdan müzik açıyorum. Aktif modu açtığımda müzik bir tik kısılıyor, ya da iki seçenek arasında geçiş yaparken parmak şıklatıyorum her iki durumda da aynı duyuyorum. Sizde de öyle mi?
3. çalan parçada kulaklıklardan birini çıkarttığmnda parça durmuyor. Durması için her iki kulaklığı birden çıkarmam gerek. Tekini çıkartınca parçayı durdurmam için yapmam gereken bir ayar var mı?
4. 360 Audio'yu nasıl aktive edebilirim? Kulaklıkların güncellemesini yaptım? Belki sadece Samsung cihazlarda aktive oluyordur diye Samsung Galaxy A9 cihazda da denedim bir türlü 360 Audio'yu bulamadım.

Kusura bakmayın biraz desten gibi oldu :) ama takıldığım noktaları parça parça sormaktansa bir çırpıda sorayım. Kimsenin vaktini tekrar tekrar soru sorarak almayın istedim :) cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı