Samsung Galaxy Buds kulakta durur mu?

Duhace

Centipat
Samsung Galaxy Buds almayı düşünüyorum fakat sporda veya bisiklet sürerken kulağımdan düşer diye korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulak yapısına göre değişir, bende mükemmel oturuyor. Hatta o kadar konforlu geldiler ki Sennheiser Momentum True Wireless gibi harika bir kulaklığım varken bende kulak ağrısı yaptığı için Buds+ modelini de aldım.

Düşüp kaybolma gibi ihtimali mümkün olduğu kadar engellemek için boyunluklu ya da kulaklıkların bağlı olduğu kablosuz kulaklıklar var. Mesela Momentum True Wireless'dan önce bu kulaklığı kullanmıştım, ses kalitesi de konforu da iyiydi ama boyunluk kısmı sıcak havalarda boğucu olabiliyor.

Boyunluk kısmını istemezsen bu versiyonu da alınır ama kablosuz kullanım süresi düşük diğerine göre.

NOT: Bu kulaklıkları sadece müzik için kullanıyorum, mikrofon durumları nasıl bilmiyorum. Ayrıca Sennheiser'ın sitesinden almak yerine daha ucuz alternatifler var. Bütçe durumun yeterli değilse başka alternatifler de var, Google'da basit bir araştırmayla farklı modeller bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı