Samsung Galaxy Core Prime Root atılmıyor

Cİhazı normal bir şekide açın.
Ayarlar<Cihaz hakkında<Yapım numarasına 7 kez tıklayın üst üste<Geri gelip geliştirici seçeneklerinden OEM ve USB HATA AYIKLAMA seçeneklerini etkinleştirin. Daha sonra indirdiğiniz ROM'u Odin programına doğru bir şekilde tanıtarak flashlayabilirsiniz.
Odin'e tanıtma ise mesela 5 parçadır ROM. Bunların başında mesela CSC ibaresi varsa onu CSC kısmına seçerek hepsini yapın. Dikkatli olmayı unutmayın.
Tabii ki yapacağınız işlerden kendiniz sorumlusunuz.

Merhaba benim de yıllardır yatan bir telefonum var. Arkadaşın telefonuyla aynı. Ona root atıp canlandırmak istiyorum. Yayında chat okumak için kullanıcam. Ne yaptıysam PC telefonu görmüyor. Sebebi ne olabilir?

Merhaba benim de yıllardır yatan bir telefonum var. Arkadaşın telefonuyla aynı. Ona root atıp canlandırmak istiyorum. Yayında chat okumak için kullanıcam. Ne yaptıysam PC telefonu görmüyor. Sebebi ne olabilir?
Merhaba,cihaz hakkında kısmından yapım numarasına 7 kez tıklayın. Sonra geri gelip geliştirci seçeneklerine tıklayın ve usb hata ayıklamayı etkinleştirin.
Olmazsa usb sürücülerini güncelleyin veya cihazı bağladıktan sonra dosya aktarımını seçin.

Merhaba,cihaz hakkında kısmından yapım numarasına 7 kez tıklayın. Sonra geri gelip geliştirci seçeneklerine tıklayın ve usb hata ayıklamayı etkinleştirin.
Olmazsa usb sürücülerini güncelleyin veya cihazı bağladıktan sonra dosya aktarımını seçin.
Usb ayıklamayı açmıştım zaten. Usb driver yükledim olmadı. BIOSTAN usb ayarlarını sıfırladım olmadı. Öndeki portları denedim olmadı. Ama başka telefonla deneyince sorunsuz oluyor anlayamadım.

Geri
Yukarı