Samsung Galaxy E5 Almak İstiyorum

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar uzun süredir telefon alma gayesi içerisindeyim ve bu süreç içinde baya bir kafamı yordum araştırdım okudum. Bütçem 900Lira ve aklıma yatan bütçemede uygun olan Samsung galaxy e5 modelinde karar kıldım. Yeni telefon olması dolayısıyla gerekli bilgiye sahip olamadım. Siz ne dersiniz bu konuda. Kullanan arkadaşlarım abilerim var ise görüşlerini bildirirlerse sevinirim. Şimdiden herkese cevapları için teşekkür ediyorum. İyi forumlar :utanç:

Bana kalırsa parasını hiç hak etmeyen bir cihaz. Onun yerine General Mobile Discovery 2 alabilirsiniz. Bana göre daha F/P bir cihaz .

Bütçeni biraz arttırıp LG G2 almanı öneririm. @Selçuk07 Bu Forum'da General Mobile önermek suç :) Şu an sınıftaki arkadaşlarımın %60'ı General Mobile kullanıyor ve çoğu küfür etme aşamasında. Gerisini sen düşün artık. General Mobile alacağına Zenfone 5 ve ya 6 alabilirsin.

Açıkçası benim de almak istediğim bir telefon GM discovery 2. GM'nin hangi ürünü olursa olsun alan bütün arkadaşlarım memnun. Örnek GM discovery 1 ve GM discovery 2 mini. Zenfone'lara gelecek olursak ekranları çok büyük. 6inç ne demek, az daha yese tablet olacakmış.

Discovery mi aman aman... Allah Korusun:LOL: LG G2 kullandım kamerasını hiç ama hiç beğenmedim hayal kırıklığına uğradım resmen. Beni LGden vazgeçiren durum kamerasıydı. Kameraya çok önem veriyorum. Aslında fotoğraf makinesi almak üzereydim ki... Ama discovery 1 telefonum başıma masraf üstüne masraf dert üstüne dert açtı kurtarılamaz hale geldi. Böyle oluncada fotoğraf makinesi için ayırdığım bütçeyi telefona kullanacağım.:cry:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı