Samsung Galaxy E5(em-500hq) ROM Atma

Penken

Hectopat
Daha fazla  
Selamün aleyküm arkadaşlar...
Yakın zamanda ben samsung galaxy e5 (sm-e500hq) cihazıma king root ile root atmıştım..
Bir zaman sonra rootu kaldır dedim yeniden başladı, sonra açılışta şu yazı çıktı
''Se Android is:Enforcıng '' ve ''warranty bit is:kernel'' yazısı çıkıyor ve telefon açılıyor. Güncellemeleri kontrol ediyorum ve cihazınız özel modda olduğu için güncelleme alınmıyor diyor. (yani garanti dışı.)
Bunun için stock rom(firmware) [Sam mobile de yok]dosyasını zor da olsa buldum. İnternette izlediğim videoda tek bir rom dosyası var ama bende ise 4 tane var...

İsimleri:
-Boot-Code-CSC-Modem- yazılı ve cihaz kodları vs vs var. (hepsi md.5 uzantılı)
Odinde ne yapacağımı bilmiyorum. Telefonun 2 yıl garantisi vardı geri getirmek istiyorum...
Root edeceğim ama internette root dosyası olmadığı için otomatik rootların hepsini denedim(kingo-mobilego-autoroot.vs..)
Ne yapmam gereklidir acaba bilen biri var mı ? Lütfen yardımcı olun. Acil. Önemli telefonu garantiye vermem lazım :(
Bu da o yazının fotosu:

12596023_10207248874053187_703405834_n.jpg

Bu ise dosyaların fotografı:

asgdffh.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı