Samsung Galaxy E5 Önerir misiniz ?

S4 batarya da sıkıntı olursa yeni batarya takarsın olur biter.

Yani alınabilir bir telefon. Tamam o zaman yarın gideyim Vodafone mağazasına zaten evimin tam karşısında bir sorayım ellerinde varsa alabilirim. Lollipop güncellemesini almıştı diye hatırlıyorum. Aslında hep SONY Xperia Z3 isterdim ama bütçemi aşıyor :ıslık:

Dostum A5 i bizzat ben kullandım 1499 a teknosadan aldım pişman oldum ve 1100 e geri telefoncuya sattım gerçekten donanım fakiri bir cihaz
kesinlikle uzak dur çoğu oyunda kasma yapıyor ekranıda 1280 e 720 p onun yerine s4 al daha iyi full hd ekran var ve daha performanslı bir cihaz ama benim sana tavsiyem lg g2 suan kullanıyorum ve cok memnunum sararma sorunu felanda yok

Dostum A5 i bizzat ben kullandım 1499 a teknosadan aldım pişman oldum ve 1100 e geri telefoncuya sattım gerçekten donanım fakiri bir cihaz
kesinlikle uzak dur çoğu oyunda kasma yapıyor ekranıda 1280 e 720 p onun yerine s4 al daha iyi full hd ekran var ve daha performanslı bir cihaz ama benim sana tavsiyem lg g2 suan kullanıyorum ve cok memnunum sararma sorunu felanda yok

Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim. Biraz şikayetlere bakıyorum S4'ün sayamayacağım kadar şikayeti var, Galaxy A ve E serisini kafamdan attım artık. Ama diyorum belki bende çıkmaz o Galaxy S4 şikayetleri nede olsa S serisi :D Biraz daha araştırıyorum bakalım katı bir sonuca varmadan Vodafone merkezine uğramayacağım.

Sizin en iyi seçenek bence LG G2, eğer G2 almayacaksanız S4 iyi telefondur, alabilirsiniz. S4'ün SD 600 modelini alırsanız oldukça performanslıdır. SD 600 modelinin model numarası 9505 ve 9515'tir. Bu iki model 9500 göre daha performanslıdır.

Sizin en iyi seçenek bence LG G2, eğer G2 almayacaksanız S4 iyi telefondur, alabilirsiniz. S4'ün SD 600 modelini alırsanız oldukça performanslıdır. SD 600 modelinin model numarası 9505 ve 9515'tir. Bu iki model 9500 göre daha performanslıdır.

S4 değil de LG G2 tercih edeceğim kararımı tam verdim gibi. Hem 1080p Full HD ekrana ve Gorilla Glass 2 korumasına sahip tam bir f/p yapmışlar. Üstelik S4 gibi ölü çıkış yapmamış. Yarın bir merkeze uğrayım bakalım ellerinde varsa direk onu satın alacağım. Tavsiyeniz için teşekkür+beğeni (y)

G2, halen daha ''canavar'' bir telefon fakat çıkmasının üzerinden çok zaman geçti. Korkarım, yazılım desteği ufak ufak kesilecektir.
Bir de, G2'nin kronik ekran sararması, gelen ilk partilerde oluyor. Şu an alacağınız sıfır bir G2'de öyle bir problem olacağını sanmıyorum.
Gelen ilk partilerden kastım, cihazın piyasaya çıktığı zamanlarda ki ilk seriler.

E5 sakın alma, millet sazan gibi atlıyor resmen şu anda fp ürünü olarak gördüğü için ama telefon piyasaya çıkalı bir sene bile olmadı daha...
Kaldı ki bunun markası samsung, alt ve orta sınıf cihazlarına güven olmaz bu firmanın, klişe bir laf belki ama işin gerçeği de bu...
İlk atlayan sazanlar bir sene kadar kullanıp da "toçviz, toçviiiiizzz!! " diye yırtınsınlar bakalım, ona göre karar verilir alınıp alınmayacağına...

Dünyada en çok cep telefonu satan firmalardan biri olup da yine de bir b.ku beceremeyen bir samsung...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı