Samsung Galaxy E5 Önerir misiniz ?

Ben de E5 almayı düşünüyordum ama birkaç gün öncesine kadar. GM Android One çıkacak. O telefon E5'e fark atabilir. Ama detaylı incelemesi lazım. Ayrıca Zenfone 2 900 TL civarlarına da düşebilir. O yüzden bekleme kararı aldım. Size de tavsiyem beklemenizdir.

Samsung'un düşük seviye modellerinden uzak durun derim.
Tasarım ve malzeme kalitesi hoşunuza gitmiş olabilir fakat Samsung'un arayüzü ve stabilliği, düşük donanım seviyesinde ki modeller için sıkıntı çıkaracaktır. Zamanla şişme yaşanacaktır. Tabi bu şişmenin derecesi, sizin iyi ve kötü bir kullanıcı olmanıza göre değir.

Samsung yeni telefonlarında eski hantal arayüzü kullanmıyor, daha gelişmiş ve stabil bir arayüz kullanıyor.

Herkese cevapları için çok teşekkür ederim. General Mobile telefonumda kronik sorunlar olduğu için evime o markalı hiçbir şey sokmayacağı mı biliyorum. Ne bileyim nedense ısınamadım şu Samsung'un telefonlarına.

Samsung'un yeni telefonları eski gibi değil daha performanslı çalışıyorlar, arayüz hızlandırılmış.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı