Samsung Galaxy E5 Önerir misiniz ?

Donanım olarak fena bir telefon değil madem ki Samsung istemiyorsun ne diye konu açtın o zaman?

Son düzenleyen: Moderatör:
GM 4G'nin incelenmesini bekleyin derim. İşin içinde Google olduğundan, malzeme ve sorun konusunda eskisi gibi olmayacak gibi bir his var içimde. Tabi son karar sizin.
Telefon 15'in de çıktı. Tahminimce, bir on gün içinde incelemeler yayınlanacaktır.
Antutu skoru 22 bin küsür fakat grafik işlemcisi çok iç açıcı değil. (Adreno 306) Oyun oynamayı seviyorsanız çok bulaşmayın zaten.

Arkadaşlar bir çok samsung ürünü kullandım azıcık tecrübeme güveniyorsanız samsung ' un '' s '' ve '' note '' serisin den başka ürününü almayın mesela ben a5 aldım ve pişman oldum 300 tl kadar zarar la geri sattım telefoncuya bir çok oyunda kasıyordu ve şarjı çabuk bitiyordu
düşünün 1.500 tl verip bir telefon alıyorum bataryası yarım gün dayanmıyor ve oyunlarda kasıyor hayal kırıklığı

Herkese cevapları için çok teşekkür ederim. General Mobile telefonumda kronik sorunlar olduğu için evime o markalı hiçbir şey sokmayacağı mı biliyorum. Ne bileyim nedense ısınamadım şu Samsung'un telefonlarına.

Samsung' un sadece mobilde değil her alanda alt model ürünlerine bende çok sıcak bakmıyordum ama E5 i bizzat denedim memnun kaldım. Yine de başka bir ürün tavsiyesi isterseniz ben şahsen zenfone 2 yi bekliyorum 1 ay a falan gelir sanırım. Asus' u devre tasarımlarıyla uğraşan elektronikçi kuzenimden biliyorum, Asus logolu ürünler donanımsal açıdan oldukça üst kalitede. Eğer başka bir şey istiyorsanız hali hazırda piyasada LG ürünlerine bakabilirsiniz fakat çok fiyat/performans sattıklarını söyleyemem.

Samsung' un sadece mobilde değil her alanda alt model ürünlerine bende çok sıcak bakmıyordum ama E5 i bizzat denedim memnun kaldım. Yine de başka bir ürün tavsiyesi isterseniz ben şahsen zenfone 2 yi bekliyorum 1 ay a falan gelir sanırım. Asus' u devre tasarımlarıyla uğraşan elektronikçi kuzenimden biliyorum, Asus logolu ürünler donanımsal açıdan oldukça üst kalitede. Eğer başka bir şey istiyorsanız hali hazırda piyasada LG ürünlerine bakabilirsiniz fakat çok fiyat/performans sattıklarını söyleyemem.

LG G2 alacaktım ve kronik ekran sararma sorunu olduğu gördüm ve vazgeçtim. Galaxy S4 alayım diyordum batarya büyümesi sorunu olmuş ve riske atmak istemiyorum. Galaxy A5 ve E7 modellerine bakıyorum şimdi bulabilirsem Vodafone mağazasında. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı