Samsung Galaxy Grand 2 Android oyun yüklenmedi ama hafıza gitti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Memoli3342

Hectopat
Daha fazla  
Benim sorunum. Telefonumda 2.1gb boş alan vardı 1.7 gb lik oyun yükledim hem oyunu yüklemedi hemde hafızayı yedi 500mb kullanılabilir hafıza kaldı. Oyunuda yüklenmedi gösteriyor. Yardım lütfen.

Samsung ise görev yöneticisinden bakıyorsan görev yöneticisinin eski bilgileri okumasından dolayı oluşan bir sorun görev yöneticisini tamamen kapatırsan veye telefona restart atarsan düzeleceğini düşünüyorum.

Şimdi telefonum galaxy grand 2. Uygulama yöneticisinden bakıyorum 500 mb boş alan kalmış. Fakat dedigim oyunu yüklemeden önce 2.1 gb boş yer vardı. Oyunu da indirirken yeterli yer yok diye hata verdi ve 2.1 gb'dan geriye sadece 500 mb kaldı ve oyunda yüklenmedi. Eğer zamanla düzelirse ne kadar zaman içerisinde düzelir, pek umudum yok ama :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu telefonun kendi hafızasına mı kurdu yoksa telefonun kendi sd kartına mı? Data dosyasıysa ".../Android/data/" veya ".../Android/obb" şeklindeki klasörlerde bulabilirsen kurduğun oyunun ismini temizlemen yeterli.

Windows kardeş çok teşekkürler, sayende büyük bir dertten kurtuldum. İyi geceler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı