Samsung Galaxy Grand Neo Plus IMEI Yükleme

creative111

Hectopat
Daha fazla  
Orijinal Samsung Galaxy Grand Neo Plus telefonuma yazılım yüklerken IMEI numarası silindi ve şu an hat çekmiyor. *#06# yaptığım zaman 000000 gösteriyor. Telefon orijinal IMEI numarası arkada fakat bir türlü yükleyemedim. Stock Rom kurdum ama olmadı. Backup olmadığı için yükleyemiyorum. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde orijinal Samsung telefonlarda rom atma ile IMEI silinmez. Orijinal olduğuna emin misin? Ben silinmez diye biliyorum. Ayrıca rom atmışlığım da vardır yani.

Normalde orijinal Samsung telefonlarda rom atma ile IMEI silinmez. Orijinal olduğuna emin misin? Ben silinmez diye biliyorum. Ayrıca rom atmışlığım da vardır yani.
Sadece rom atmadım, Telefon orjinal aldım faturası var. Garantisi bitti bu sene bende Custom Rom kurarken TeamWin yükledim. Sıfırlarken sistemi komple sıfırladım. Tüm bilgiler gitti IMEI dahil. Ve geri yükleyemedim şu an hat çekmiyor.

Sadece rom atmadım, Telefon orjinal aldım faturası var. Garantisi bitti bu sene bende Custom Rom kurarken TeamWin yükledim. Sıfırlarken sistemi komple sıfırladım. Tüm bilgiler gitti IMEI dahil. Ve geri yükleyemedim şu an hat çekmiyor.
Keşke yedek alsaydın. Maalesef Snapdragon işlemcilerde IMEI yüklemesi olmuyor diye biliyorum. İşlemci bu arada ney? Ama bilgi bulursam yazarım. Bu arada Stok romunu yüklemeyi dene. IMEI geri gelebilir. Denedin mi?

Keşke yedek alsaydın. Maalesef Snapdragon işlemcilerde IMEI yüklemesi olmuyor diye biliyorum. İşlemci bu arada ney? Ama bilgi bulursam yazarım. Bu arada Stok romunu yüklemeyi dene. IMEI geri gelebilir. Denedin mi?
Denedim yükledim ama geri gelmedi.

Bu arada işlemci ARM CORTEX miş...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı