Samsung Galaxy Grand Neo TWRP kurulmuyor

Yer
türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Grand Neo kasan ve Android 4.2.2 sürümde olan bir cihaz cynagenmod 1.12 Android 5.0.1 kuracaktım. Videosunu çekiyordum TWRP kurulmadı, J7 cihazımada video çektim. Android 10 yapma videosu ona TWRP kurarken ilk kurdum olmadı 2. kez denedim oldu. TWRP 3.2.3. 1 sürümü kurdum, Grand Neo'ya ise 2.8. 8. 0 sürümü deniyordum. 2 kere denedim olmadı, Odin'de tamamlandı. Pass yazdı 2 sindede hatta download mode kurulumu tamamlatyıp resetledi ve telefonu açtı ama normal olarak recovery mode ye girince ise stock olan açılıyor. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• odin3.PNG
    odin3.PNG
    88,5 KB · Görüntüleme: 80
  • odin3 2.PNG
    odin3 2.PNG
    87,5 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleyen: Moderatör:
Reset modunu kapat odinden.
Pass yazdığında telefonu ses kısma tuşu ve powe tuşu ile kapat samsung yazdığında ses açma tuşu ve Power tuşuna bas TWRP açılacaktır.

Reset modunu kapat Odin'den.
Pass yazdığında telefonu ses kısma tuşu ve powe tuşu ile kapat Samsung yazdığında ses açma tuşu ve Power tuşuna bas TWRP açılacaktır.

Reset modeyi nasıl kapatacağım acaba? Fotoğraftada gördüğünüz gibi Odin'in yapılandırma dosyasında yer alan factory resetler 1 idi. Ben 0 yaptım ama kapanmadı.

Dosya Ekleri

• odin yapılandırma ayar dosyası.PNG
    odin yapılandırma ayar dosyası.PNG
    13,4 KB · Görüntüleme: 78
Odin'den işlemi başlattıktan sonra telefonda elleriniz recovery moda girmek için hazır olsun. Sistem normal açılırsa kurulum yapılmamış oluyor. Yani Odin'den başlattınız telefon hiç açılmadan direk recovery moda girmeniz lazım.

Odin'den işlemi başlattıktan sonra telefonda elleriniz recovery moda girmek için hazır olsun. Sistem normal açılırsa kurulum yapılmamış oluyor. Yani Odin'den başlattınız telefon hiç açılmadan direk recovery moda girmeniz lazım.

Yapmıştım ama Custom ROM telefonu bozdu sürekli tekrar başlatıp duruyordu bende stock roma geri çevirdim.

Geri
Yukarı