Samsung Galaxy J2 Core ekran kaydedici sorunu

Daha fazla  
Samsung Galaxy J2 Core kullanıcısıyım, ekran kaydetmek için ekran kaydedici indiriyorum, oyuna girince ekran kaydedici kayıp oluyor. Çözümünü bilen varsa yazabilir mi?

1 gb rami olan telefonla hem oyun oynayıp hem ekran kaydetmeye kalkarsanız öyle olur. Muhtemelen ram yetmeyince arka planda kalan ekran kaydediciyi otomatik olarak kapatıyor.

Zaten çok yakında telefonu değişeceğim.
Şu güzel mi?
Bunu da düşünüyorum.

Şu güzel mi?
Bunu da düşünüyorum.
Güzel değil ama idare eder. Ona yakın fiyatlarda bu var:

Ama oyun oynamak istiyorsanız ve bir kaç sene rahat dayansın istiyorsanız bunu öneririm:
Şu güzel mi?
Bunu da düşünüyorum.
Redmi note 8 de güzel. Fiyatına göre oldukça güzel bütçeniz ona uygunsa alabilirsiniz.

Ama oyun oynamak istiyorsanız ve bir kaç sene rahat dayansın istiyorsanız bunu öneririm:

Redmi note 8 de güzel. Fiyatına göre oldukça güzel bütçeniz ona uygunsa alabilirsiniz.
1500TL Verebilirim.

Redmi Note 7 alarak çözdüm. Gayet güzel ekran kaydediyor. 4GB RAM 128GB ROM Var.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı