Samsung Galaxy J7 Prime "could not do normal boot invalid dt length" hatası

skyberg41

Hectopat
Merhaba. Tek yaşadığım için fotoğraf çekme/ss alma şansım olmadı çünkü başka bir cihazım yok. Telefonum kendi kendine kapandı ve açmaya çalışınca Samsung logosu çıktıktan hemen sonra siyah bir ekran geliyor ve ekranın sol üstünde kırmızı renkle başlıktaki hata beliriyor, ardından hemen kapanıyor. Eski telefonumda bu tarz bir sorun yaşamıştım ve nette gördüğüm bir yöntemle telefonuma yeni bir yazılım kurup sorunu halletmiştim fakat buna dair bir çözüm bulamadım. Dediğim gibi tek yaşıyorum ailemden farklı bir şehirde çalışıyorum ve iş yerimle de iletişim kuramam şu an. Konu hakkında bilgisi olan varsa dönüş yaparsa şimdiden çok teşekkür ederim.

Not: Telefonum son zamanlarda kendi kendine birkaç kez daha yeniden başlamıştı. Fakat anında geri açılıyordu.

Hocam nasıl yapılacağını biliyor musunuz hard resetin?

Biliyorsanız yapın bir ama bilmiyorsanız size anlatabilirim videoda atabilirim.
Biliyorum, çok teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığın için kardeşim. İlk bi iş dosyalarını kurtarabilmek için daha önce aynı sorunu yaşayan biri var mı diye bir çözüm önerisi bekleyeceğim, sonra da onu yapıcam muhtemelen.

Biliyorum, çok teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığın için kardeşim. İlk bir iş dosyalarını kurtarabilmek için daha önce aynı sorunu yaşayan biri var mı diye bir çözüm önerisi bekleyeceğim, sonra da onu yapacağım muhtemelen.

Ne demek hocam iyi akşamlar size umarım sorununuzu çözebilirsiniz. :)

Ne demek hocam iyi akşamlar size umarım sorununuzu çözebilirsiniz. :)
eyvallah sağolasın. telefonumun vadesi doldu zaten biliyorum ama şu an iletişim ve dosyalar için açılsın yeter bana, değişim vakti geldi zaten :)

merhabalar. son kez bi güncelleme yapmak istedim bir umut. Telefona stock rom kurucam, aşamaların hepsine hakimim. Fakat tel açılmadığı için ve oem kilidinin durumunu da değiştiremediğim için ne rom ne de twrp konusunda hiçbir şey yapamıyorum odin fail veriyor. Telefon da sadece download modunda açılıyor, recovery moduna girmiyor yine başlıktaki hatayı veriyor. Velhasıl kelam açılmayan telefonda oem'i değiştirebilmenin bir yolu var mı ?

Son düzenleme:
eyvallah sağolasın. telefonumun vadesi doldu zaten biliyorum ama şu an iletişim ve dosyalar için açılsın yeter bana, değişim vakti geldi zaten :)

merhabalar. son kez bi güncelleme yapmak istedim bir umut. Telefona stock rom kurucam, aşamaların hepsine hakimim. Fakat tel açılmadığı için ve oem kilidinin durumunu da değiştiremediğim için ne rom ne de twrp konusunda hiçbir şey yapamıyorum odin fail veriyor. Telefon da sadece download modunda açılıyor, recovery moduna girmiyor yine başlıktaki hatayı veriyor. Velhasıl kelam açılmayan telefonda oem'i değiştirebilmenin bir yolu var mı ?
Hocam eminim vardır ama maalesef ben bunun çözümünü bilmiyorum. :(

Geri
Yukarı