Samsung Galaxy J7 Prime telefon bozuldu

Slow Poop

Centipat
Yer
Ankara
Telefonumdan Roblox oynuyordum kasma ve donma vardı oyun dondu bende telefonun tuşundan çıktım oyundan ve uygulamalar ve siyah ekran gözüküyordu ondan sonra telefonu kapattım açtım gene aynı siyah ekran ve uygulamalar vardı sonra full kapattım açılmıyor şu an şarjı vardı şarja takınca kırmızı ışık yanıyor. Telefon Samsung Galaxy J7 Prime.

Hayır, Android telefonlar iyi de olsa kötü de olsa performansını anca garantisi bitene kadar stabil şekilde koruyabiliyor.
Şu ana kadar 3.yılını geçtikten sonra randımanlı çalışan hiçbir Android kullanmadım ve görmedim.
(Kullandığım cihazlar: S8Plus, Oppo Reno 2Z, Xiaomi Note 5..)

Ha pardon sizden özür dilerim tam okuyamamışım ve arkadaş doğruyu söylüyor😅

Geçen J7 Core telefonumda bende instagramda gezerken telefon gitti o günden bu yana sizlere ömür. Ölmüş Android işareti vardı.

Muhtemelen işlem görmüş bir cihaz aldın. Emmc reball yapılmış ama bir kez reball yiyen cihaz dikiş tutmaz kolay kolay. Geçmiş olsun.

Şimdi cihaza ne olmuş en büyük ihtimal ne yapılmazmı bu telefon yapılırsada ne kadar fiyata yapılabilir?

En iyi ihtimalle pilde sıkıntı olabilir, alırken keşke pil sağlığını sorsaydın. Yazdığına göre cihaz birkaç kez açılıp en sonuncuda kapanmış, sebebi pilden dolayı olabilir. Anakart üzerinde sıkıntı olabilir, işlemcide sıkıntı yoksa tamir edilebilir. Sakın mahalle tamircisine götürme, güvenilir bir teknik servise gönder. Dükkandan aldıysan adam götür derdini anlat yardımcı olur belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı