Samsung Galaxy J7 Pro J730F ROM nasıl atılır?

Tamam.

@waleran tamirciden TWRP yüklemesini isteyin bence. Belki kabul eder
Nasıl yani hocam?

Tamirci bir şekilde eski stock rom'a dönsün yeterli.

Umarım yüksek bir para istemez.

Keske basından böyle bir işe girişmeseydim 😃

@YZBruh merhaba hocam bugün telefon yapıldı ve rootlu oldugunu gördüm sanırım normal fakat Samsung cihazlarda Knox sayacı denen bir şey varmış bu sıkıntı çıkarır mı? Şu an bildirimlerde de securitylogagent isimli bir şey var ve gitmiyor.

Son düzenleme:
Nasıl yani hocam?

Tamirci bir şekilde eski stock rom'a dönsün yeterli.

Umarım yüksek bir para istemez.

Keske basından böyle bir işe girişmeseydim 😃

@YZBruh merhaba hocam bugün telefon yapıldı ve rootlu oldugunu gördüm sanırım normal fakat Samsung cihazlarda Knox sayacı denen bir şey varmış bu sıkıntı çıkarır mı? Şu an bildirimlerde de securitylogagent isimli bir şey var ve gitmiyor.
Cihazda root olması iyi aslında... Cihaz üzerinde tam olarak ne yapıldığı hakkında bilginiz varmı? Yüksek sürümden düşük sürüme geçme gibi şeylerde tetiklenir genelde ve cihazı mahveder. Ama sizinkinin sebebi cihazda root olması. Bildirimi kaldırabilirsiniz

Cihazda root olması iyi aslında... Cihaz üzerinde tam olarak ne yapıldığı hakkında bilginiz varmı? Yüksek sürümden düşük sürüme geçme gibi şeylerde tetiklenir genelde ve cihazı mahveder. Ama sizinkinin sebebi cihazda root olması. Bildirimi kaldırabilirsiniz
Hayır hocam aynı android sürümü ile gelmiş yani sıfırladıktan sonra ki hali gibi gelmiş.

Geri
Yukarı