Samsung Galaxy J7 Pro yere düşmesi sonucunda ekranda mor renk çıktı

kaplumbaga deden

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Samsung Galaxy J7 Pro 2-3 kere yere düştü ve sabah kalkma sonucunda ekranda mor renk çıktı.

Screenshot_2019-06-04_215037.jpg

Bu şekilde. Yaptırmaya kalkışsak kaç liraya yaptırılır? O yere bastırılınca hiç hareket de etmiyor.

Ekranın mürekkebi akmış, bu zamanla tüm ekrana yayılacak. Bugün düştüyse bir kaç güne tamamını kaplar.

Ekran değişimi yaptırcaksın, orjinal Samsung servisi çok para alabilir internetten telefonun ekran fiyatına bakın.

Ekranın mürekkebi akmış, bu zamanla tüm ekrana yayılacak. Bugün düştüyse bir kaç güne tamamını kaplar.

Ekran değişimi yaptırcaksın, orjinal Samsung servisi çok para alabilir internetten telefonun ekran fiyatına bakın.

Ekran fiyatı 600 TL yazıyor. Telefoncular kaç para alır ?

İnternette telefon ekranı 220 TL'ye Çin malı olarak satılıyor. Telefoncu da zaten orjinal Samsung ekranı takmayacak yine bu internette gördüğün Çin malı ekranı takacak.

Çevrendeki tamir yapan telefoncuları gez önce 'Ben size ekran getirsem ekranı takma işçiliğine ne alırsınız' diye bir ücret al daha sonra ellerinde telefonun ekranı olup olmadığını sor eğer senin internetten aldığın + işçilik ile telefoncunun söylediği fiyat denkse telefoncuya yaptır en azından sıkıntı çıktığında burdan aldım diye götürebilirsin. Ama telefoncunun söylediği fiyat sipariş+işçilikten fazlaysa netten sipariş verebilirsin.

Arkadaşlar bu arada telefon benim değil. Arkadaşımın telefonu ama iş halledildi. Telefonun garantisi devam ediyormuş. Garantiye götürülecek yani. Mesajlarınız için teşekkürler. :)

Arkadaşlar bu arada telefon benim değil. Arkadaşımın telefonu ama iş halledildi. Telefonun garantisi devam ediyormuş. Garantiye götürülecek yani. Mesajlarınız için teşekkürler. :)
Garanti büyük ihtimalle tüketici hatası diyecek ve yapmayacak. Aynı şekilde mürekkep akması başıma geldi çünkü garantiye kabul edilmedi. Ama yinede gidip danışabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı