Samsung Galaxy M.20 (32 GB) alınır mı?

32 GB'lik olanın özellikleri 64 GB olana oranla daha kötü gözüküyor M20 almak daha mantıklı galiba.
İthalatçı garantili ürüne güvenemem bütün param çöpe gidebilir.

Ucuza maksimum 2300 TL'ye bulunabiliyor. Ben bütçemi 1500 TL'den 2000 TL'ye çıkarttım bu yüzden daha fazla arttıramam ayrıca fiyatların
düşeceğini sanmıyorum. Note 8, 1 ay önce 1600'e bulunabiliyordu ne acı bir durum :/

Peki içinden çıkan kulaklık kaliteli mi ? İşimi görür mü?
Ben incehesaptan 1420 TL'ye aldım Ocak ayında. :(

Kesinlikle alınır. Ekranı olsun 3GB RAM'i olsun 5000MAH bataryası olsun.

Redmi Note 8 öneren arkadaşlar. Önermeyin. Xiaomi Redmi cihazlarının neredeyse hepsinde Tianma panel kullanıyor. Bu panel kronik sorunlu. Ghosting gibi sorunları var. Forumda aratırsanız bir sürü bu sorun ile alakalı konu görürsünüz. Aynı zamanda kullandıkları arayüz çok hantal, kullanışsız ve reklamlı. Redmi Note 8 önermiyorum.

M20'nin içinden çıkan kulaklık benim kullandığım A10s ile aynı kulaklık sanırım. Kulaklık iyi. Ahım şahım değil. İyi. Mikrofon kalitesi iyi. Bass çok yok.

M20 alın, Samsung kalitesini tadın. Hadi eyvallah.

Oyun oynama gibi bir planınız varsa 4 GB dan aşağı ramli telefon önermem.
Bu fiyatta 4GB olarak sadece Redmi 8 var ama o önerilmiyor, ayrıca redmi 8 ve m20'nin işlemci hızları çok fark eder mi? Redmi 8 1.95 ghz m20 ise 1.8
Oyun oynama gibi bir planınız varsa 4 GB dan aşağı ramli telefon önermem.
Arkadaşlarım COD ve PUBG oynuyor bu oyunlarda kasar mı? Ayrıca brawl stars diye bir oyun da varmış o oyunu kaldırır mı?

Son düzenleme:
Bu fiyatta 4GB olarak sadece Redmi 8 var ama o önerilmiyor, ayrıca redmi 8 ve m20'nin işlemci hızları çok fark eder mi? Redmi 8 1.95 ghz m20 ise 1.8

Arkadaşlarım COD ve PUBG oynuyor bu oyunlarda kasar mı? Ayrıca brawl stars diye bir oyun da varmış o oyunu kaldırır mı?
Düşük ayarlarda minik kasmalarla COD PUBG oynarsınız gibi Brawl Stars çok çerez bir oyun eski vestel telefonlarda bile kasmıyor.

Telefonu uzun süredir kullanıyorum. Arayüzde vs. kasma yapmıyor, kamerası iyi ışık olduğu zaman tatmin edici fotoğraflar çekiyor, One UI 2 Core mevcut telefonda zaten RAM konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. CoD Mobile'ı Low ayarlarda kasma, donma yapmadan rahat bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Yüz tanıması gayet iyi, düşük ışıkta bile çalışabiliyor, parmak izi ortalama diyebilirim, tanıdığı zaman gayet yeterli bir hızda açıyor ama çoğu zaman direk tanımıyor. Şarjı %15 civarında iken hızlı şarj ile yaklaşık 1 saat 30 dakika gibi bir sürede doluyor. Aynı şekilde şarjı gayet iyi, sabah saatlerinden şarjdan alıp akşama kadar kullanırsam yaklaşık 55-45 arası bataryası kalıyor, oda yine yarım gün gidiyor ve düzenli olarak 7-9 saat ekran açık süresi alıyorum. Yinede oyun odaklı alacaksanız telefonu bence almayın. Exynos 7904 FHD+ ekran ile tıkanıyor bazen, beklediğiniz performansı alamazsınız.

Geri
Yukarı