Samsung Galaxy M.20 alınır mı?

Rulingthehun

Hectopat
Yer
Eskişehir/Magusa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Desktop
RTX 4070 & i7-12700F
Macbook Pro 2023
M2 Pro 12 CPU - 19 GPU
Monster Tulpar T7 V18.2.1
RTX 2070 - i9 9900k
Meslek
Öğrenci
339B86AE-C254-4F72-8A19-1BE8DD68BF5C.jpeg

Amazon Türkiye’de ürünün fiyatı 1850’den 1300 TL’ye düştüğü yazıyor. Cihazı babam için almayı düşünüyorum, şu an kullandığı telefon Samsung Galaxy J7 Prime. M.20 Galaxy A10 ve A10S’den üstün mü? Bu fiyat aralığında telefon önerileriniz nelerdir? M20 önerilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci performansı bir tık daha yüksek çin markası modeller bulunuyor ama marka güvenirliği açısından bu cihazda alınır.

Xaomi Mi 9T Kullanan birisi olarak yazıyorum bu mesajı, donanımı fiyatına göre ideal diye Xaomi, Redmi gibi markalara yönelmek yerine bilindik markaların cihazlarını alınması daha mantıklı. Xaomi dediğimiz marka Google'ın her ay yayınladığı güvenlik güncelleştirmelerini 4-5 ayda bir veriyor...

Android 10 geldiğinden beri Mi 9T lerde "battery drain" dediğimiz, bir sorun var, Android System normalde kullanacağı enerjinin 3-4 katını kullanıyor. Aylardır çözmediler, sorun yokmuş gibi davranıyorlar.

Ben Xaomi alarak salaklık yaptığımı düşünüyorum kendi adıma, çinlilerden uzak durun derim.

Yaşlı bir tanıdığıma almıştım M10S modelini. İçinden çok fazla bloatware çıkıyor. Bence Çinli markalara yönelmek daha iyi. Bixby, Samsung pay gibi onlarca işe yaramaz program kurulu telefonun içinde.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı