Samsung Galaxy M.21 alınır mı?

Xiaomi Note 8 Pro'dan bahsediliyor sanırım. (umarım yanlış anlamamışımdır.)

Xiaomi Note 8 Pro beni kararsız bırakan bir cihaz oldu, YouTube üzerindeki testlere baktığım zaman ısınma (bazı videolarda sıcaklık değerleri normal, net bir şey yok) ve oyunlarda çok fazla FPS kaybı yaşandığını gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğim gibi bazı testlerde sıcaklık değerleri kabul edilebilir, MIUI yazılımından dolayı fark olması muhtemel. Üyenin performans olarak çok fazla beklentisi yokmuş zaten, bence Samsung Galaxy M.21 doğru bir tercih olur.

Hocam güçlü telefonda batarya çok gitmiyor, ayrıca 4 yıl kullanmayı planlıyorum bir kaza bela olmazsa, lakin her Android telefon 4 senede çöp oluyor.

Hocam 4 sene uzun bir süre bence 4 yıl boyunca rahat olmayacağını düşünüyorum.

Mümkünse Realme 7 almaya çalışın. Samsung'un arayüzü gördüğüm en kötü arayüzlerden. Ayrıca Samsung Exynos serisinin yazılım problerini saymıyorum bile.
Samsung gördüğüm en iyi, sorunsuz arayüzlerden birisi. Exynos serisinin yazılım problemi derken, biraz daha açıklar mısınız?

Samsung gördüğüm en iyi, sorunsuz arayüzlerden birisi. Exynos serisinin yazılım problemi derken, biraz daha açıklar mısınız?

Bir çok Samsung telefon kullandım. Bir Realme UI kullandiktan sonra One UI'ye dönemedim bile.

Exynos serisinin açık kaynak kodları paylasilmiyor. Böylece geliştirmeciler de problemler yaşıyor. Snapdragon'a optimizmeler daha iyi. Saf güç olarak eşit gözüken bir Snapdragon ile Exynos arasında PUBG'de gözle hissedilecek kadar farklar var. Eski olsa bile S10 buna örnek.

Hatta öyle ki Samsung ABD'de Exynos yerine Snapdragon kullanıyor.

Bir çok Samsung telefon kullandım. Bir Realme UI kullandiktan sonra One UI'ye dönemedim bile.

Exynos serisinin açık kaynak kodları paylasilmiyor. Böylece geliştirmeciler de problemler yaşıyor. Snapdragon'a optimizmeler daha iyi. Saf güç olarak eşit gözüken bir Snapdragon ile Exynos arasında PUBG'de gözle hissedilecek kadar farklar var. Eski olsa bile S10 buna örnek.

Hatta öyle ki Samsung ABD'de Exynos yerine Snapdragon kullanıyor.
ONE UI nedir ?

Geri
Yukarı