Samsung Galaxy M.21 nasıldır?

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Ekran ve batarya nedeniyle tercih edilebilir bir model. A51 modelindeki ana kamerayla aynı kamera alt yapısını kullanıyor, kamera olarakta seni tatmin edecektir. Exynos 9611 modeli de gündelik kullanım için yeterlidir.
Benim arkadaşımda var ama Exynos su gibi içiyor bataryasını demişti.
Alakası yok, batarya performansı gayet iyi. Bu işlemci anormal şekilde güç tüketen bir model değil. SD 730 yonga ve türevleri kadar verimli değil ama.

Merhabalar, fiyatı özellikle ilgimi çekti. Bataryası da iyi. Kamera falan çok önemli değil benim için. Performansı da günlük kullanımda üzmese yeterli. Nasıldır bu cihaz? Taksitle 2700'e geliyor ve Fit2 saat hediyeli.

Bende m20 var 1.60 boyundaki ranzadan düşürdüm bişey yok performans olarak gündelik işlerde gayet iyi instagram olsun ama oyun olarak denemedim telefonu.

Alakası yok, batarya performansı gayet iyi. Bu işlemci anormal şekilde güç tüketen bir model değil. SD 730 yonga ve türevleri kadar verimli değil ama.
1614103536969.png

Hocam, dediğim gibi ben kullanmadım. Arkadaşım böyle dedi, performansının düştüğünü söyledi. Elbette kullanmadan yorum yapmak doğru değil ancak bir yere dayanmadan söylemiyorum.

Merhabalar, fiyatı özellikle ilgimi çekti. Bataryası da iyi. Kamera falan çok önemli değil benim için. Performansı da günlük kullanımda üzmese yeterli. Nasıldır bu cihaz? Taksitle 2700'e geliyor ve fit2 saat hediyeli.

M51 var yeni efsane alabilirsen onu al PUBG için alacaksan Note8 Pro öneririm. En yüksek ayarlarda 60 FPS veriyor. Note 9 Pro 45 FPS.
Merhabalar, fiyatı özellikle ilgimi çekti. Bataryası da iyi. Kamera falan çok önemli değil benim için. Performansı da günlük kullanımda üzmese yeterli. Nasıldır bu cihaz? Taksitle 2700'e geliyor ve fit2 saat hediyeli.

Hocam şimdi baktım da bu da çok güzelmiş fiyatı çok uygun geldi bana saat hediyesi ayrı bir güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı