Samsung Galaxy M20 Ekran Önerisi

Kadir008

Centipat
Herkese merhaba arkadaşlar. Uzun süredir kullandığım Samsung M20 telefonumun camı çatladı. Sol alt köşeden çatladı. Ne önerirsiniz? İnternetten baktım ekranlara hangisi orijinal bilmiyorum bana orijinal ekranını linkini atabilir misiniz acaba? Samsung'un kendi sitesinde de varsa atabilir misiniz? Çok teşekkür ederim.

Oyunlarda performansı iyi mi o telefonun? Bende telefon alacağımda M.20'yi de bir ara almayı duşunuyordum şu an Xiaomi Note 8 dusunuyorum şu an.

Kardeşim ben bu kriz olmaığı zamanda almıştım 1400 TL'ye valla çok iyi Allah seni inandırsın powerbank gibi sabahtan akşama kadar bitmiyor ailecek bunu kullanıyoruz :D soruna gelecek olursak PUBG mobil Call of Duty Mobile gibi mobilde oynadım akıcı şekilde gönül rahatlıyla alabilirsin ama şimdi alma 1800 TL'ye dolar düşssün (sanmıyorum)

Kardeşim ben bu kriz olmaığı zamanda almıştım 1400 TL'ye valla çok iyi Allah seni inandırsın powerbank gibi sabahtan akşama kadar bitmiyor ailecek bunu kullanıyoruz :D soruna gelecek olursak PUBG mobil Call of Duty Mobile gibi mobilde oynadım akıcı şekilde gönül rahatlıyla alabilirsin ama şimdi alma 1800 TL'ye dolar düşssün (sanmıyorum)
Ben 3 gün kullanıyorum tek şarj ile. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı