Samsung M20 nasıl bir telefon?

ensararslan

Centipat
Ben bundan önce Y7 için konu açmıştım. Ondan sonra M20 biraz daha yanaştım ama bazı yorumlarda 1 ay sonra kasma ve donma, ekran hassaslığı ile ilgili sorunlar var dedi. Bende merak ettim bu telefonu. Kullanmış ya da görmüş olanlarda böyle sıkıntılar var mıydı? Bilen varsa yazan olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosa'dan 1 ay önce telefon almak için gittiğimde ben de senin gibi M20 almak istedim ama oradaki arkadaş da modelin sıkıntılı olduğunu söyledi. Ben inanmadım Samsung mağazına gittim AVM'de onlar da satmıyoruz dediler sebebini sordum ama net bir şey demediler sonuçta Xiaomi'ye döndüm.

bazı yorumlarda 1 ay sonra kasma ve donma, ekran hassaslığı ile ilgili sorunlar var dedi.
Bu saçmalıklar kimden çıkıyor, bu yorumu yapanlar cidden sallıyor. Telefonun herhangi bir kronik sorunu var mı duymadım, M20 fiyatına göre iyi bir telefon. M20 modelinde kasma sorunları yok, ekran hassaslığı sorununu duymadım, araştırmak gerek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı