Samsung Galaxy M21 nasıldır?

princehybrid

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize selam arkadaşlar,

Başlıkta da belirttiğim gibi Samsung Galaxy M21 64 GB kullanan veya inceleyen birileri varsa tecrübelerini, fikirlerini öğrenmek istiyorum. Telefon bu günlerde indirime girmiş. Sözü uzatmaya gerek yok, bilgisi olan herkesi bekliyorum. Fiyat ₺2400 (Hepsiburada).

Ben inceledim.

M21 plastik de olsa giriş seviyesi bir cihaz. Şu devirde fiyatına göre alınır 2-3 yıl rahatlıkla kullanılır.

6000 mAh pili var.

Kötü bir işlemcisi var ama en azından yolda bırakmaz.

Bence güzel telefon. Şarj süresi m31 den biraz daha iyi. Fiyatı 1200-1300 civarını hak ediyor olsa da yapacak bir şey yok. Vergiler çok etkiledi giriş seviye telefonları. Yine de 5000 tl vermek yerine 2400 tl çok daha alınası bence. Yakın zamanda almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar dün biraz teknoloji mağazalarını gezdim. Samsung'un kendi mağazası dahil hiçbir mağazada Samsung Galaxy M serisi telefonlar yok. Samsung bu seriyi sadece internet mağazalarında satıyormuş.

Arkadaşlar dün biraz teknoloji mağazalarını gezdim. Samsung'un kendi mağazası dahil hiçbir mağazada Samsung Galaxy M serisi telefonlar yok. Samsung bu seriyi sadece internet mağazalarında satıyormuş.

Bu uzun zamandır öyle. M20 de çıktığında herkes merak ederdi ama bir türlü göremezdik.

Alanların elinde gördük inceledik.

Samsung Galaxy M serisi baktıkça daha çok hoşuma gidiyor. M31 - M51 ikisi de çok iyi.
M serisi ile A serisi neredeyse birebir aynı zaten. Sadece M serisi telefon almadan aklınızda bulunsun, bol özelliğe sahip bir telefon almak isterseniz A serisine bakın. M serisindeki yazılım One UI Core olduğu için en basit bir telefonda olması gereken özellikler bile yok.

M serisi ile A serisi neredeyse birebir aynı zaten. Sadece M serisi telefon almadan aklınızda bulunsun, bol özelliğe sahip bir telefon almak isterseniz A serisine bakın. M serisindeki yazılım One UI Core olduğu için en basit bir telefonda olması gereken özellikler bile yok.
M serisinde Samsung Knox yok ona dikkat edin.
Teşekkürler. Bunları bilmiyordum.

Geri
Yukarı