Samsung Galaxy M31S vs M51

Bütçe
3800
"Kasası dayanıksız, çabuk çiziliyor." Gibi söylentiler var doğru mudur?
Kılıfsız kullanırsanız çizilir hocam. Benim aldığım kılıf bumper bir kılıf ve hissiyatı çok iyi. Ekranda ise herhangi bir çizik falan yok. İlk çıktığından beri kullanıyorum telefonu ekranda koruma olmadan.

Cevaplarınız için teşekkürler. Dün akşam M51 siparişi verdim. Nedendir bilmiyorum konuyu açtım ama hiç bildirim gelmedi. Bu arada araştırmalarım sonucunda M51 e uygun herhangi bir kılıf veya ekran koruyucu piyasada bulunamıyormuş. A71 e çok benzer olduğu için telefoncular A71 kılıf ve ekran koruyucusu veriyormuş.

A71 kılıfı alırsanız parmak izini kullanamazsınız. Bulunuyor bu arada. Ben telefoncu da bile buldum.
Cevaplarınız için teşekkürler. Dün akşam M51 siparişi verdim. Nedendir bilmiyorum konuyu açtım ama hiç bildirim gelmedi. Bu arada araştırmalarım sonucunda M51 e uygun herhangi bir kılıf veya ekran koruyucu piyasada bulunamıyormuş. A71 e çok benzer olduğu için telefoncular A71 kılıf ve ekran koruyucusu veriyormuş

Son düzenleme:
Oynadığın tek oyun 101 ise bence M31s al. Ancak M51 alacak paran olup da M31s almanı tavsiye etmem. M51 kullanıyorum @Samotne Ciasteczka'un dediği gibi ve gayet memnunum. İmzamdan telefon hakkında yaptığım incelemeye bakabilirsin. İnceleme ile alakalı aklında bir soru işareti kalırsa da sorabilirsin. Ben M51 almanı tavsiye ediyorum eğer 4000 lira verebiliyorsanız zorlanmadan.
Kamerada bir incelemede google camera yüklerseniz daha iyi sonuç alırsınız diye birşey gördüm. Siz yüklediniz mi veya nasıl yüklüyoruz biliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı