Samsung Galaxy M31s vs Redmi Note 10s

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. 4 yıldır kullandığım Galaxy C9 Pro cihazımı artık değiştirmek istiyorum. Cuma indirimlerinde bu iki cihaz arasında kaldım. Sizce hangisini alayım? Oyun oynamam pek telefonda. Kamera ve pil süresi daha önemli benim için doğrusu. Bu arada seçeneklerim arasında M32 de var. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? Ya da bu fiyat aralığında başka önerileriniz var mıdır?

Merhabalar. 4 yıldır kullandığım Galaxy C9 Pro cihazımı artık değiştirmek istiyorum. Cuma indirimlerinde bu iki cihaz arasında kaldım. Sizce hangisini alayım? Oyun oynamam pek telefonda. Kamera ve pil süresi daha önemli benim için doğrusu. Bu arada seçeneklerim arasında M32 de var. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? Ya da bu fiyat aralığında başka önerileriniz var mıdır?

İsteklerinize göre M31s öneririm.
İşlemci haricinde her alanda daha iyi Note 10s modelinden.

Dostum ben de onu dedim zaten. M31s hepsinden daha iyi ama fiyatı daha ucuz. Neden acaba?

M32 modeline göre eski bir model olmasından kaynaklı olabilir.
M32 çok taze bir cihaz, bu sebeple henüz ham fiyatından satılıyor indirim falan almadı doğru dürüst.

Note 10s ise özellik olarak yakın, işlemci olarak çok daha güçlü olduğu için daha pahalı büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı