Samsung Galaxy M33 alınır mı?

Alinir. Ben 6600 TL'ye almistim. 6 ay gibi bir suredir kullaniyorum. Gayet memnunum. Bu butcede en iyi islemciye sahip modellerden. Bazi oyunlarda 60/120 FPS destegi yok orasi ayri. Ancak bu oyunun daha bu islemci icin optimize edilmemesinden kaynakli. Sorun var ise sorabilirsin.

Alinir. Ben 6600 TL'ye almistim. 6 ay gibi bir suredir kullanıyorum. Gayet memnunum. Bu butcede en iyi islemciye sahip modellerden. Bazi oyunlarda 60/120 FPS destegi yok orasi ayri. Ancak bu oyunun daha bu islemci icin optimize edilmemesinden kaynakli. Sorun var ise sorabilirsin.

M31 kullanıyorum PUBG için bir şey diyemem takılmalar var oynamaya engel değil. M33 için optimize edilmiş olabilir.

M31 kullanıyorum PUBG için bir şey diyemem takılmalar var oynamaya engel değil. M33 için optimize edilmiş olabilir.
PUBG Mobile deneyimledim. 90 FPS sinirina cektim GFX Tool ile. Normalde maks. 30 FPS calistirabiliyor. Optimize edilmedigi icin. GFX Tool ile 90 FPS sinirina cektigimde FPS 80-85 dolaylarinda seyretti. Gayet akici ve takilmadan oynayabildim.

Alinir. Ben 6600 TL'ye almistim. 6 ay gibi bir suredir kullaniyorum. Gayet memnunum. Bu butcede en iyi islemciye sahip modellerden. Bazi oyunlarda 60/120 FPS destegi yok orasi ayri. Ancak bu oyunun daha bu islemci icin optimize edilmemesinden kaynakli. Sorun var ise sorabilirsin.
Telefon ağır mı?

Geri
Yukarı