Samsung M33 alınır mı?

O telefona sahibim yaklaşık 1 hafta oldu gayet memnunum şu ana kadar bir sıkıntı görmedim tek sıkıntısı kutuda kablo ve şarj aleti olmaması. Yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Hocam M33 ile aynı gibi farkını anlatabilir misiniz ?
Hocam forumdan birisi şunları yazmış (Ekran Super AMOLED ve Samsung, A33 için 4 yıl Android güncelleme desteğini sunacak. Ek olarak M33'teki mono hoparlöre karşılık A33'te stereo hoparlör bulunması ve kamerasının bir miktar daha iyi olması da M33'e göre üstün taraflar.)

Peşin fiyatına 12 taksitten yararlanılacaksa M33'ü alın, peşin veya alışveriş kredisiyle alacaksanız A33'ü zorlamaya çalışın. A33'ü zorlayın dememin sebebi, kamera ve 4 yıl Android güncelleme desteği. 120 Hz ve 6.6'' olması ekran konusundaki dezavantajını azaltıyor M33'ün.

Forumda çoğu kişi Samsung M33'ü tavsiye etmiş. Alınır mı sizce? Hem günlük hayat için hem de oyun için uygun mu?
Alınır.

Peşin fiyatına 12 taksitten yararlanılacaksa M33'ü alın, peşin veya alışveriş kredisiyle alacaksanız A33'ü zorlamaya çalışın. A33'ü zorlayın dememin sebebi, kamera ve 4 yıl Android güncelleme desteği. 120 Hz ve 6.6" olması ekran konusundaki dezavantajını azaltıyor M33'ün.

Anlamadım A33 5G 9000 TL civarında, M33 6-7 civarında, ve de A33'mü 120 Hz ekrana sahip anlamadım?

Yeni konular

Geri
Yukarı