Elektronik Samsung Galaxy M34 tekrardan 9499 TL

• Konuyu başlatan aKuu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 72
  • Görüntüleme 7B
Bitti mi? 12.999 TL gözüküyor.
Öğrenci belgendeki barkodu ve TC'ni girmen lazım fiyatın düşmesi için.

Belki twitterda vs. denk gelmişinizdir fatura poşet ya da hediye ürün göründüğü zaman vergi iadesi başvurusunu iptal ediyorlar. Samsung'dan bu cihazı alıp faturada sorun yaşayan oldu mu?
Benim faturam onaylandı. IBAN kontrol ediliyor gözüküyor şu an.

M34 alınacak cihaz değil. Onu alacağına M14 al işlemcisi aynı hatta bir tık fazla bile. 3K fazladan para vermeye gerek yok. Alcaksan A34 veya A54 alacaksın paraya kıyıp.

Amaç öğrenci indiriminden yararlanmak, bu telefon vergi iadesinden sonra 5K'ya denk geliyor. Senin dediğin telefonların 11k-15.5k fiyatları var. Daha iyi bir önerin varsa yaz.

Öğrenci belgendeki barkodu ve TC'ni girmen lazım fiyatın düşmesi için.

Benim faturam onaylandı. IBAN kontrol ediliyor gözüküyor şu an.
Hocam konusu açılmışken sorayım, ben de anneme hediye etmek için alacağım ama onun hattı babamın üzerine kayıtlı, sonuçta vergi iadesine başvurmak için hattı kendi üzerime almam gerekecek ama şuan kendi üzerime hat yok bu şekilde satın alabilir miyim telefonu.

Son düzenleme:
Hocam konusu açılmışken sorayım, ben de anneme hediye etmek için alacağım ama onun hattı babamın üzerine kayıtlı, sonuçta vergi iadesine başvurmak için hattı kendi üzerime almam gerekecek ama şuan kendi üzerime hat yok bu şekilde satın alabilir miyim telefonu.
Ben sıkıntı çıkarırlar diye hattı alıp daha sonra telefonu satın aldım. Sıkıntı olmuyormuş herhalde ama belli de olmaz, riske atmayayım diyorsan önce hattı üzerine al.

Ödeme yapılan kartın da öğrenciye ait mi olması gerekli? Bir de kendi üzerime hattı henüz kullanmayacağım için telefonu birkaç ay sonra alacağım bu sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı