Elektronik Samsung Galaxy M34 tekrardan 9499 TL

• Konuyu başlatan aKuu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 72
  • Görüntüleme 7B
M34 alınacak cihaz değil. Onu alacağına m14 al işlemcisi aynı hatta bi tık fazla bile. 3k fazladan para vermeye gerek yok. Alcaksan a34 veya a54 alcan paraya kıyıp.
9 ay vade farksız taksit fırsatı varken almıştım telefon ilk çıktığında o zamandır kullanıyorum. Gayet güzel oled ekranlı fp cihaz. Fırsat varsa kaçırmayın alın.

Bu konuyla ilgili çok fazla bilgi kirliliği var. Ben de bu cihazı anneme almak istiyorum ama hattım kendi üstüme değil. Bazıları hem hattın kendi üstüne olması hem de sadece o hattın telefona takılması lazım diyor. Doğru mu?

Merhaba, bitip bitmediği veya ne kadar süreceği hakkında bilgisi olan var mı ? Ben baktığım zaman 12.999 olarak görüyorum, hala almak mümkünse kaçırmayalım.

Merhaba, bitip bitmediği veya ne kadar süreceği hakkında bilgisi olan var mı ? Ben baktığım zaman 12.999 olarak görüyorum, hala almak mümkünse kaçırmayalım.
Devam ediyor indirimli fiyatı görmek için siteye kayıt olup, öğrenci olduğunuzu teyit etmeniz lazım, öğrenci belgesi barkodu ve tc kimlik numarası girdikten sonra 9499tl oluyor.

Devam ediyor indirimli fiyatı görmek için siteye kayıt olup, öğrenci olduğunuzu teyit etmeniz lazım, öğrenci belgesi barkodu ve tc kimlik numarası girdikten sonra 9499tl oluyor.
Şu an denemek için formu doldurmaya çalışıyorum ama "Bilgileriniz için https://www.turkiye.gov.tr/'den onay bekleniyor." diye bir şey çıktıktan sonra bir şey olmuyor, neden olabilir biliyor musunuz ?

Öğrenci vergi indirimi bugün son gün mü arkadaşlar ? Vatan bilgisayar sitesinde 14.01.2024 son gün yazıyor bilginiz varmi ?

Geri
Yukarı