Samsung Galaxy M51 almak hata mıydı?

oscorp

Hectopat
Herkese Xiaomi önerip önerip son anda özelliklerinin gazıyla Samsung aldım. Özelliklerinden yine şikayetim yok ama tasarım olarak beni hiç çekmiyor. Uygulama görünüşlerini falan da sevmiyorum. Yani 2015'te çıkan J7'de bile benzer şeyler var. Xiaomi daha modern daha canlı geliyor. Yani gündelik işler için kullanan, oyun oynamayan biri Note 9 Pro alsa da olurdu. Şarj dışındaki özellikleri benim için çok önemli mi bilmiyorum. Canlı canlı Note 9S ile karşılaştırdığımda bile inceden moralim bozuldu.

Bir de Super AMOLED muhabbeti var. Karşılaştırınca bendeki daha iyi ama çok dikkatli olmayan biri farkı göremez.

Samsung’un tasarımları bence şık. Kamera düzeni falan çok sade görünüyor neden tasarımını beğenmediğiniz ki? Xiaomi telefonların modern olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca kamera diziliminin S20 gibi olduğunu biliyorum. Sadece ondan küçük. Apple/Samsung bir adım önde cihazlarda.

Samsung’un tasarımları bence şık. Kamera düzeni falan çok sade görünüyor neden tasarımını beğenmediğiniz ki?
Yüksek ihtimalle One UI'ı sıkıcı bulduğundan telefon çok çekmiyor içine. Farklı ikon paketleri deneyebilir. One UI en iyi Android arayüzü diyebilirim.

Canlı canlı Note 9S ile karşılaştırdığımda bile inceden moralim bozuldu.

Bir de Super AMOLED muhabbeti var. Karşılaştırınca bendeki daha iyi ama çok dikkatli olmayan biri farkı göremez.
Garip önden bakıldığında hiçbir farkları yok aslında. 9S alınabilir ama 9 Pro'yu mantıklı bulmuyorum.

M51 bu piyasadaki en iyi cihazlardan hata yapmadınız, ama değiştirirseniz hata yaparsınız.

Yüksek ihtimalle One UI'ı sıkıcı bulduğundan telefon çok çekmiyor içine. Farklı ikon paketleri deneyebilir. One UI en iyi Android arayüzü diyebilirim.
Açıkçası One UI’nin ikonlarını hiç sevmiyordum. Şuradaki liste arkadaşa yardımcı olabilir. Oldukça güzel ikon paketleri var:

Yeni konular

Geri
Yukarı