Samsung Galaxy M51 almak hata mıydı?

@Samotne Ciasteczka @Oğuzhan T

Kastettiğim şeyleri çok iyi açmışsınız. En basitinden pil simgesi bile gözüme batıyor. Xiaomi daha
iOS tarzı. :D

Neyse sayenizde böyle şeylere takılmaktan vazgeçiyorum.

Xiaomi Mi 9SE aldım, bin pişmanım. Apple/Samsung'dan şaşmam artık. Çin malı Çin malıdır.
Xiaomi'nin yazılımı berbat bence, kullanıyorum durmadan bug keşfediyorum. Samsung iyidir, alışırsınız zamanla.
Hocam bende mi Note 10 Lite var yazılımı güzeldi ilk başlarda sonra çok hata çıktı önermem.
Xiaomi şikayetlerini de almış olduk. Sağ olun arkadaşlar. :D

Garip önden bakıldığında hiçbir farkları yok aslında. 9S alınabilir ama 9 Pro'yu mantıklı bulmuyorum.

M51 bu piyasadaki en iyi cihazlardan hata yapmadınız, ama değiştirirseniz hata yaparsınız.
Geçen Hepsiburada'dan orijinal Xiaomi Türkiye garantili 9S'i 2500'e aldık. Akşamüstü sipariş etmeme rağmen 1 günde geldi. Bol bol inceleme fırsatım da oldu. Önceden sorsanız 9 Pro derdim ama şu alışverişi yaptıktan sonra net 9S derim.

Normalde ben de hata olduğunun farkındayım ama tek olsam bile bile değiştirebilirdim. Bu yüzden forumdaki arkadaşların seçimimi destekleyici yorumları faydalı oluyor. Belki ileride yükseltirim o kadar. :D

İşte Samsung oradan kısmış. Mono hoparlör var ve kasası plastik, üstüne boya atmışlar. Pek kaliteli hissettirmiyor, ama kılıf takacağınızdan fark edeceğinizi düşünmüyorum.

Veriyor hocam.
Her şey iyi hoş ama M51 kullanan biri olarak anlamadığım şeyler var.

Super AMOLED farkını nerede bu kadar hissediyoruz?

Şarjı 1 hafta gidiyor, 3 gün gidiyor diyen de var. Ama benim için önemli olan yoğun oyun oynayan adamın bile en az 2 gün gittiğini söylemesi. Ben oyun oynamam, sosyal medyada gezerim, full ışık kullanmam ama 2 gün gittiği olmadı. Bunu söyleyen adamlar kaç saat uyuyor, kaç saat çalışıyor, kaç saat kullanıyor merak ettim. Çünkü güne vurunca asla doğru sonucu alamayacağız. YouTube testlerinde en son kapanan telefon bu ama çevremde benden pili daha düşük olanlar 2 gün kullandığını söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı