Samsung Galaxy M51 İncelemesi

Poco kamera tasarımı olarak gerçekten çirkin. Eski telefonları, fotoğraf makinelerini hatırlatıyor. Navigasyon çubuğunu çizgiye çevirmeyi bilmiyordum. Keşke pil simgesini de değiştirebilsek.

Bir de ben Super AMOLED farkını sizin kadar hissedemedim. Tabii iyi gözüküyor ama bahsetmeye gerek bile yok diyecek kadar net değilim. Belki geleli daha 3 gün olduğu için yeterince incelememişimdir.

Hala memnun musunuz? Şarjı hala iyi gidiyor mu? Saat olarak söyleyecek olursan günde oyunlu, sosyal medya kullanımlı şekilde kaç saat gidiyor?

Kılıf çizdi diyorsunuz herhalde . Kılıfı aldığım telefoncu da bu cihazlar kılıf olsa bile kendi kendine çiziliyor falan demişti M serisinde kronik sorun falan demişti. Gerçekten öyleymiş.
Bende de M51 var ve aynısını yaşadım.

Bende de M51 var ve incelemeyi tamamen okumadım ama arka kapağının çok hızlı çizildiğini söyleyebilirim.
Kılıftayken bile çizilmiş biraz.
Onun dışında oneui2.1 nasıl açılıyor?
Bulamadımda.

Benim şu ana kadar çizilmedi. OneUI 2.1 derken bu çizgi navigasyon çubuğundan bahsediyorsanız, Ekran>Navigasyon Çubuğu bölümünden yapılıyor.

Benim şu ana kadar çizilmedi. Oneuı 2.1 derken bu çizgi navigasyon çubuğundan bahsediyorsanız, ekran>navigasyon çubuğu bölümünden yapılıyor.

Çok teşekkürler bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu artık böyle kullanacağım.

@Fodenist aynı sorun bende de vardı M30s kullanırken. Kılıfı hiç çıkarmamama rağmen çizik dolu idi. Neyse telefon bozuldu zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…