Samsung Galaxy Note 3 Isınma Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Prototype95

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, 1 aydır Note 3 kullanıyorum ve garip bir şekilde güçlü bir işlemcisi olmasına rağmen internette dolanırken kamera bölgesi acayip bir şekilde ısınıyor. İnternette araştırdım ve diğer Note 3 kullanıcılarının aynı sorunu yaşadıklarını gördüm. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir işlemciyi soğutmak zor zaten. Ben anlamıyorum telefonun içine neden o kadar fazla işlemci koyuyorlar.
Dış koruma kapağı filan kullanıyorsan; çıkarıp kullanmaya bak. Bizim sınıfta ki arkadaşımda da iPhone 4S var. Onun telefonla oyun oynayınca elim ısınıyor. Kapağı çıkarıp oynayınca çokta ısı gelmiyor.

Konu bence sadece kapak olmamalı, başka bir arkadaşta yazmış bu ısınma sorununu . İşlemcilerin çok olduğundan olduğu söyleniyor.

Her Android telefon ısınır. Çünkü işlemci ne kadar kullanılırsa ısınır. Telefonlar bilgisayar değil ki fan koyalım.

Ama böyle basit uygulamalarda bu denli ısınması Note 3 gibi bir telefona göre çok mantıksız. Hem ısınma Facebook ve YouTube gibi uygulamalarda aşırı derecede.

Zaten bende işlemcinin fazla olmasından kaynaklanıyor diyorum. Bilgisayarları soğutmak zorken, telefonları nasıl soğutacağız ki?

Benim demek istediğim telefonu soğutmak değil, basit uygulamalarda bu kadar ısınması. Yani sadece işlemcinin fazla olması mı ısınmasını bu kadar tetikliyor?

Benim demek istediğim telefonu soğutmak değil, basit uygulamalarda bu kadar ısınması yani sadece işlemcinin fazla olması mı ısınmasını bu kadar tetikliyor.

Aynen başka bir sorunu olabilir. Teknik servise yollayın.

Peki telefonu değiştireyim mi, hat üzerinden aldım. Değiştirirler mi, ne yapayım?

Peki telefonu değiştireyim mi, hat üzerinden aldım değiştirirler mi, ne yapayım ?
Gerçekten bilmiyorum. Aldığınız yere sormak lazım. Bizim Edebiyat ve Coğrafya öğretmenimizde de var Note 3. Edebiyatçı alır almaz teknik servise gönderdi. Coğrafyacı ise geçen telefonu bana verdi YouTube'a girmiyor diye. Google Play'den VPN programı indirecektim gerçekten de kastı ve ben o an inanamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı