Samsung Galaxy Note 4 ekran ısınması

Merhaba efe mert sorunu halledebildinmi servis bir çare bulabildimi bende ısınma problemi yaşıyorum varsa bir çözüm paylaşırsan sevinirim.

oyun oynarken hiç ısınma olmuyormu sizde mesela asphalt 8 modern combat gibi oyunlarda. güç tasarruf modunda da aynı farketmiyo servise göndermek de istemiyorum sıkıntılar oluyomus diye duydum.

CPU sıcaklıgı kac derece olmalı benimki oyun oynarken 37 38 bazen 40 kadar çıkıyor bu normalmi özellikle ekranın üst kısmı ve arka kamera kısmı çok ısınıyor

İşlemci ve GPU'nun olduğu kısımlar oralar. Benim Note 3'ünde orada. Sıcaklıklar gayet normal hiç kafana takma. İlerde düzelecektir. Benim telefonda Asphalt 8 de aşırı ısınıyordu. Şimdi azcık sıcak.

Asphalt 8 bende oynuyorum cihaz ısınıyor gerçekten birkaç kullanıcı ısınmadığını söyleyince kafamda soru işareti oluştu aşırı ısınma sorunu yaşıyorum diye düşünerek servise yollamayı düşünüyorum belki cihazda bir sorun vardır diye bakalım biraz daha sabredelim belki güncelleme ile düzeltirler yinede belli olmaz kendimi tutmaya çalışacam :))

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı