Samsung Galaxy Note 4 ekran ısınması

Bende o kanaatteyim güncelleme gelsin bir bakalım umarım düzelir. Malesef ülkemize herzaman geç geliyo güncellemeler insanın sabrını zorluyorlar:)

Yükledim. Cihaz aşırı rahatlamış. İos stabilitesini yakalamış resmen. Kesinlikle gerek Note 3 olsun gerek Note 4 olsun kesinlikle tavsiye ediyorum.

Vallahi ne desem yalan olur pek bir fikrim yok polonya romu ile ilgili. Ama bu 5.0 ı kesin görmeniz lazım. Telefona resmen aşık oldu diyebilirim. Resmen İOS kadar stabil olmuş telefon. Takılma kasılma gibi şeyler yok.

Biraz araştırma yaptım note 4 polonya romunu yükleyenler geri eski sürüme dönuyorlar hiç memnun degiller biraz daha bekleyelim bakalım. Bu arada ısınma nasıl? :)

Arkadaşlar servisden bi halt çıkmadı geri gönderdiler.Fakat genel olarak siyahlarda bu ısınma şikayeti arkadaşımınki beyaz aynı oyunu oynuyoruz benimki daha çok ısınıyor yani normal değil ama samsung servisi buna normal diyor.Son diyeceğim laf samsung almayın bence bidaha.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı