Samsung Galaxy Note 4 Mü Samsung Galaxy S6 Mı?

hazar99

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz yakında Samsung galaxy s6 çıkacak. Fakat ben açıklanan teknik özelliklerinde pek bir fark göremedim. Sizce Samsung Galaxy Note 4 Mü alayım yoksa bekleyip Samsung Galaxy S6 Mı alayım?

S6 alsanız bile yılın sonunda yeni bir Note gelecektir çünkü hep böyle oluyor. Bence Samsung almayın. Bakınız S5 çıktı ve yılın sonlarına doğru Note 4 çıktı. Sürekli telefon çıkıyor hangisini alsak diye kararsız kalıyoruz.

Peki birkaç ay sonra ilgilendiğim bir telefon olan Sony Xperia Z4 çıkcak. Özellikleri de belirginleşiyor. Bu durumda Z4 nasıl bir tercih olur?

S-Pen ile pek bir işin yok ise S6 ya da Nexus 6 alabilirsin. Fakat Samsung Note serisine ayrı bir özen gösteriyor. Yeni model takıntın yok ve telefonu gerçekten kullanmak için alacaksan Note 4 alıp birkaç sene kullanabilirsin. Sony Z4 için çıkmadan birşey diyemeyiz. Z3 kullandım. Fakat şuan Note 4 kullanıyorum . Gerçekten aralarında çok fark var. Ayrıca Sony telefon ve tv piyasasından çekilecek gibi haberler mevcut.

Kesinlikle S6 yı beklemelisin + özellik olarak su geçirmezliği olacak,metal kasa,20 mp değerinde ISO kamera,direkt olarak android 5,0 ile gelmesi ve dahası... Beklemeni tavsiye ederim.

Ayriyetten işlemcisi daha güçlü ön kamerası daha geliştirilmiş ve 2k ekranla note 4 den daha iyi bir piksel yoğunluğu sunacak.Samsung yaptığı açıklamada S6 da parmak izi sensörünü dahada iyileştireceklerini söyledi. Kesin olarak s6 diyorum.

Son düzenleme:
Tabiki note 4 düsünsene s5 bile note 3 ün hizini gecemezken s6mi gececek ahaha note 4 den vazgecmeyin belki s7 gecer tabi ozamana kadar note 5 cikmazsa ☺
Note 4 al hemen bnce :D

Note serisi s serisinden hep iyi oldu benim kanimca. Note 4 de kolay kolay gecilecek bi cihaz degil. Boyutun bataryaya verdigi bi avantaj var. Note 4 derim ben.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı