Samsung Galaxy Note 5 vs Galaxy S7

GökhanAkyl

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Note'un fiyatını 2.200'e kadar buldum ama Samsung Galaxy S7 ise 2.800 aralarında tam tamına 600 lira fark var. Sizce bu kadar fiyatı vermeye değer mi ? Cevaplarınızı bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung Note'un fiyatını 2.200'e kadar buldum ama Samsung Galaxy S7 ise 2.800 aralarında tam tamına 600 lira fark var. Sizce bu kadar fiyatı vermeye değer mi ? Cevaplarınızı bekliyorum :)

Hocam arkadaşlar note 5 demiş. evet note 5 çok güzel bir telefon ama yeni nesil bir cpu ve gpu. Daha küçük ekranda 3000mah pil. Su geçirmemezlik. 1.7 diyaframa sahip kamera. Arttırılabilir hafıza gibi yenilikleri ve özellikleri düşünürsek s7 tercih sebebi olabilir. Note 5 in kalemi sizin için önemli ise bu s7 den tek avantajlı yanı.

Bütçe sorun değilse S7 Edge al. Zevk meselesi S7 de alabilirsin. Bütçeni zorlamak istemezsen Note 5 al. Hepsi çok iyi telefonlar.

Bütçe varsa S7 al. Ayrıca S7'nin fiyatı 2800 TL değil. Ak akçe sitesine bak. 2200-2300 TL arası. İki telefon arasında 600 TL fiyata değecek bir fark yok. NOTE 5 beklentilerini karşılar. Hatta yerinde olsam NOTE 5 yerine daha ucuz telefonlar olan S6 ve NOTE 4 alırım. Bu yazdığım telefonlar arasındaki performans farkını günlük kullanımda hissetmezsin. Performans farkları benchmark uygulamalarında anlaşılır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı