Samsung Galaxy S7 Edge vs Note 5

Ekrem UGUR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce Note 3 kullandım ve gayet memnundum, dış çerçevedeki birkaç ezik haricinde herhangi bir sıkıntı yaşamadım diyebilirim. Bu sebeple de içimde bir note özlemi var açıkçası fakat değerlendirmelere baktığımda herkes s7 edge modelinin daha güncel olduğunu ve ona yönelmemiz gerektiğini söylemiş. Tabi bu görüşlerin üzerinden biraz da zaman geçmiş güncel görüşlerinizi almak için bu konuyu açmak istedim. Edge'in yassı kenarlarındansa note ekranını tercih ederim bu arada sizce ne yapmalıyım ?

Şimdi note 5 alınmaz s7 egde al diyecek bir çok kişi. Ben note 5 kullanıyorum 1 ay önce aldım iphone 6 dan geçtim kesinlikle pişman değilim s7 egde daha güncel tabiki uygun fiyata note 5 bence hala alınır piyasadaki çoğu telefondan iyi olduğunu düşünüyorum.

@Mrtzkyldz Sebep? Note 7 eğer piyasada olsaydı S7 Edge modeli bu kadar önerilmez idi. Note 7 daha iyi bir telefondu S7 Edge'den. Note serisi ile karşılaştırılmaz demeniz çok saçma. Note 5 daha eski ve daha az performanslı bir telefon olduğu için S7 Edge önerildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı