Samsung Galaxy Note Fan Edition Yazılım Bilgileri

GSMArena Note FE incelemesi yapmamış ya da ben bulamadım.
Samsung'un verileri kullanılmış. Ama hatalı bilgi göstermez.
Samsung'a göre de Note FE daha iyi performans göstermiş. Tabii ki dağlar kadar fark yok, 1-2 saat sadece.

@Asım Demir 4 nanometrenin etkisi 200 mAH bataryaya göre şarj konusunda daha çok etki eder. Kağıt üzerindeki verilere göre 8895 işlemcisi %40 civarında 8890 modelinden daha az güç harcıyor, GPU tarafında da %20 civarında bir güç tüketimi farkı var, bu değerlere göre S8 modelinin batarya olarak geride olacağını hiç sanmam. Note serilerindeki pil optimizasyonu kısmına da katılmıyorum Note FE ile S7-S8 serileri aynı yazılım arayüzünü kullanıyorlar, Note 4 modelinin şarj olarak iyi olmasının nedeni bana göre içindeki pillerin verimliliğinden kaynaklanıyor. Çünkü normalde 3220 mAH olan Note 4, 3000 mAH bataryalı Note 5 modeline göre ciddi derecede daha iyi bir batarya performansı sağlıyor, Note 5 modelindeki CPU-GPU da bildiğin gibi daha az güç tüketiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı