Samsung Galaxy Note FE Alınır mı?

Klenaerjx

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Telefonda oyun oynamayacağım. Çok nadiren vakit geçirme amaçlı oynayabilirim. Genel olarak sosyal medya, Whatsapp gibi uygulamaları kullanacağım. Kamera ve ekran kalitesi ve tasarım benim için önemli. Sizce tercih etmeli miyim? Başka model önerisi alabilirim ama önceliğim bu telefon tasarım olarak hoşuma gitti arada fazla bir fark olmadığı sürece başka model düşünmüyorum ama fark gerçekten fazla bir seviyede ise düşünebilirim.

Sizin için Huawei P20 serisi daha iyi bir tercih olacaktır. Deli gibi oyun oynayan birini bile tatmin edecek donanıma sahip olması bir kenara, kamerası çok iyi. İnternetten testlere bakabilirsiniz.

FE modeli P20 Lite modelinden kat kat daha iyi bir telefon.

@Plyra FE modeli yerine P20 önermenin hiçbir mantıklı yanı yok arada 1000 TL fiyat farki var. P20 Lite ise orta seviye bir telefon, donanım, performans ve kamera olarak FE çok daha iyi.

Açıkçası bende ikilemdeyim seçeneklerim arasında FE'de var lakin tek korkutan yani ithalat garantili olması. Herhangi bir sorun olduğunda ortada bir sorumlu bulamayacakmışım gibi geliyor. Bilmiyorum açıkçası ithalat garanti işleri nasıl olup bitiyor. Bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim. FE modeli çok güzel bir model yoksa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı