Samsung Galaxy Note Fan Edition Alınır Mı?

Umut Diker

Kilopat
Yer
Uşak
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisliği Öğrencisi
Samsung Galaxy Note Fan Edition'da kronik sorunlar var mıdır? Türkiye garantili olarak satılmadığı için kronik sorun varsa, sıkıntılar çıkarmasından korkuyorum. 2150 TL için de çok güzel bir telefon gibi duruyor sizce bu telefon alınır mı? Yoksa başka modellere mi bakmalıyız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık 18:9 formatlı cihazlar alınmalı diye düşünüyorum. Fakat kesinlikle alınabilecek cihazdır kendisi. Bütçe artırılırsa OnePlus 5T alternatif olabilir. Her açıdan güncel olsun dersen ön siparişten Zenfone 5 alabilirsin.

Artık 18:9 formatlı cihazlar alınmalı diye düşünüyorum. Fakat kesinlikle alınabilecek cihazdır kendisi. Bütçe artırılırsa OnePlus 5T alternatif olabilir. Her açıdan güncel olsun dersen ön siparişten Zenfone 5 alabilirsin.
18.9 benim için önemli bir kriter değil zenfone 5 ile kıyaslanmayacak kadar daha iyi bence benim için perormans ve kamera çok önemli.

Note FE kamera, performans, donanım, ekran olarak Zenfone 5 modelinden daha üstündür. Zenfone 5 iyi bir telefon ve Türkiye garantili bir modeldir. İthalat garantili ürün almak senin için sorun olmayacaksa Note FE almak doğrudur, ancak S7 300-400 TL daha ucuza satılıyor ithalat garantili modeli. S7 almak Note FE modelinden daha mantıklı bana sorarsan.

Note FE kamera, performans, donanım, ekran olarak Zenfone 5 modelinden daha üstündür. Zenfone 5 iyi bir telefon ve Türkiye garantili bir modeldir. İthalat garantili ürün almak senin için sorun olmayacaksa Note FE almak doğrudur, ancak S7 300-400 TL daha ucuza satılıyor ithalat garantili modeli. S7 almak Note FE modelinden daha mantıklı bana sorarsan.
S7 neden daha mantıklı biraz daha bilgi verebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı