Samsung Galaxy Note FE alınır mı?

Şu sıralar Note FE modelini araştırıyorum ve bana güzel bir cihaz gibi geldi. Sizin yorumlarınız nedir? Aynı fiyatta daha kullanışlı ve hoş bir model varsa önerebilir misiniz?
Aldınız mı eğer almadıysanız ve hala düşünüyorsanız hepsiburada gibi iyi garantili olan yerlerden almanızı tercih ederim

Not fe mi aldın hocam ? Aldıysan biraz bahsedebilir misin bi sorunu flan var mı mesela şarjı falan nasıl gidiyor
Aldım hocam. Ben cidden memnunum telefondan. Okulda tam gün ödev vs. için kullanıyorum. Evde snapchat kullanıyorum. Tam gün idare ediyor beni (Telefonu sabah 7 de açıyorum. Şarjı saat akşam 10.30 ta %5 kalıyor.) Fast Charge olduğu için şarjı normale göre hızlı doluyor. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Aldım hocam. Ben cidden memnunum telefondan. Okulda tam gün ödev vs. için kullanıyorum. Evde snapchat kullanıyorum. Tam gün idare ediyor beni (Telefonu sabah 7 de açıyorum. Şarjı saat akşam 10.30 ta %5 kalıyor.) Fast Charge olduğu için şarjı normale göre hızlı doluyor. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Bende FE satın aldım bir ay önce gerçekten mükemmel telefon. Batarya konusu çok abartılmış telefon akıyor akıyor anzer. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı