Samsung Galaxy S20+ alınır mı?

Ya da Apple al.
Apple= altın.
Fiyatı düşmez asla, yıllar geçse bile hala alıcısı olur.

S20 Plus iyi bir cihaz. Kullandığı yonga seti muadili SD 865 modeline göre güç tüketimi konusunda çok geride kalıyor. Burada bu işlemci olduğu için yapacak bir şey yok.
Güç tüketimi, beni de tedirgin eden durum bu oluyor. Gün içinde ortalamanın üstünde bir kullanımım var. Bu kadar para verip bir günü çıkartamamak çok kötü olur.

S20 Plus 7500 TL gibi bir fiyatla satılıyor. Bunu göz önüne alırsak, iPhone 11 çok daha mantıklı bir seçim olur. Alma amacınızı ve ne için alacağınızı bilmiyorum fakat genel bir kullanıcı iseniz Apple'dan şaşma. Fakat serbestlik ve farklı deneyimler istiyorsanız almak istediğiniz telefon gayet iyi.

Hocam tam iPhone 11'i arattım yazayım dedim sizinkini gördüm. Bencede iPhone çok daha mantıklı.

S20 Plus modelini ne kadara buldun? Nette benim bulduğum en ucuz 6800 TL. Mi 10T Pro bu modelin yerine alınacak bir cihaz değil, One Plus 8 Pro modeli de buraya resmi olarak gelmiş bir marka değil, garantisiz ürün alıyorsun o yüzden önermem. SE 2 modeli de batarya ve ekran yüzünden direkt eliyorum. Iphone 11 ve S20 Plus önerdiğim öncelikli cihazlar.

S20 Plus modelini ne kadara buldun? Nette benim bulduğum en ucuz 6800 TL.
Evet, ben de 6800 TL'ye buldum. Ek olarak şöyle bir video buldum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burayı kaynak aldığımızda SD'li versiyon ile Exynos versiyonun arasında 1 saatlik fark oluyor. Bunun da çok elzem bir durum olduğunu düşünmüyorum. Sizin fikriniz nedir?

Geri
Yukarı